Bu muhteşem boyama ben son yılların en iyi icatlarından biri beyan edilmelidir! boyama resim ve ormanın ötesinde, akla gelen ilk şey, için, sonsuz olanaklar sunmaktadır.

Ama ... tebeşir boya nedir?

Eğer dalgın yürürseniz, tebeşir akrilik boyama olmadan doğal bir boya tebeşir geliyor olduğunu. Daha iyi ihtiva eden daha kalker (bileşim, birbirlerine tebeşir fazla% 35 en iyi olduğu söylenir) olduğu varsayılmaktadır. Onun taban suyu, yüzden çalışmak ve astar gerekmez kolay olduğunu ve toksik olmayan! Iki temel avantajı döner.

Galeri, 13 fotoğraf
BİN BİR kullanır 'tebeşir BOYA'

Zaten karışımları bile onaltıncı yüzyılda tebeşiri içeren boyalı olduğu doğru olmakla birlikte, bu büyülü adını başlattı iç mekan tasarımcısı Annie Sloan bu marka için ilham veren bu patentli onun formülü ile yıldızlığa bir sezon yapar oldu . !, Dikkat rağmen, (İspanya ve Portekiz ve distribütör) otantik marka uzman Neus, açıklık olarak RECICLA oluşturun mağazası ve atölye, Dekorasyon, pırıltılar boya tebeşir değildir: "adı tebeşir altında satılmaktadır Her şey, öyle büyük çoğunluğu boya dayanmayan boyalar doğal kalsiyum karbonat, akrilik boyalar mat (plastikler) ve aynı sonuçlar bize vermeyebilir"O açıklıyor.

03

tebeşir boya ve hangi alanlarda kullanarak?

Bu ön açıklama ile, tebeşir boya farklı projeler için uygundur" öğrenirler. Bu mat vardır ve kolayca balmumu emer. Ve aynı zamanda, yıkama (çok seyreltilmiş ortaya ahşap) olarak kullanılabilir ya da ya da doku olmadan kalın uygulanır, "Cabo de Palos Murcia, Cala Pintada decotienda atölye sahibi Piedad Carreño açıklar. o da onların atölyelerinde test beri Piedad, otorite ile konuşur. Bu resim gibi acıması (ve bize) "Çünkü asal veya önceden sıyırma mobilya gerek. Onların bitirir yenidir ve "koku ne de toksik değildir.

SEPETLER

Kesinlikle, fikri Annie Sloan sayısız dekoratif boyama projeleri için bu uygun döndü, ve çocuk yapacağını yaptı! Onun mobilya, kumaş, duvar, zemin, plastik, cam, karton ve taş, hatta metal ile boyayabilirsiniz!

tebeşir boya ile yapabileceğiniz 10 şey

Burada bazıları tebeşir boya ile yapabileceklerinizin (sadece bazı) önerileri bırakın: DIY, el sanatları ve diğer birçok fikirlerden

  1. Eski mobilya çirkin göründüğünü kurtarır. Akla ilk gelen fikirdir. "Sen .... kimseyi kaba bir yüzey, romantik, klasik, endüstriyel, retro alabilirsiniz!" Pilar hatırlatır. Çoğu durumda, biz yüzeyler zaten vernikli veya mumlu bile, kum gerek kalmayacak. Bir ipucu: Seçilen renk fiyatının (duvar kağıdı, tekstil ...) geri kalanı ile de bir araya arayın. Iyice parçası, boya ve cila temizleyin. İşte bu kadar!
  2. baskılar oluşturun. Biz ilk aşamasını tamamladı zaman burada deney başlamadan, "tek renk boya". Bir örnek: Neus Crea, Decora, RECICLA (baskılar) Yukarıdaki resim gibi bir tablo üzerinde çalışmak önermektedir. Ve otantik marka tebeşir boya silindiri eski kağıt baskı esinlenerek motiflerle duvarlar, kumaşlar ve mobilya damgalama için (bir boya rulosu ve diğer kabartma) bir, iki başlattı. O, güzel güzel ... ve çok şaşırtıcı!
  3. bir kat boya! Bu fikir, kendi blog bize Annie Sloan açıklıyor. Sen başlatmak için bir ofis veya küçük bir odada deneyebilirsiniz. Tüm ihtiyaç (iki ya da üç renk bu durumda) ve bir silindir, boya olup, çok kolaydır, hatta pürüzsüz, çizgili Or yapacağını rağmen onun fikrine göre, bir şablon, nedenlerden ötürüdür! Tabii ki, mobilya aksine, burada tebeşir boya ile boyanmış beton veya ahşap zeminler için uygun su hızlı kurumayı şasiye vernikle bitirmek için tavsiye edilir. Dış, "Otantik Ben tekstil boyamak için önerdiğimiz çizgidir güneş ve nem kontrolü ile dışarıda bir çizgi vardır piyasada tek marka bugün olduğu"Neus gösterir.09
  4. senin tekstil tonunu değiştirin. Bu sonuçta bize deli getiriyor kullanır. çeşitli seçenekler vardır. İlk doğrudan boya tebeşir boya ile bir kumaşın boyanması. daha iyi değil giysi ve renk olurdu çünkü sürekli yıkamak için gitmiyoruz edin. dekoratif tekstil odaklanın. "Çok seyreltilmiş boya doğal kumaşlar, yıkama Boyalar Bu" Pilar önerir. Bunu bir perde görünümünü nasıl değiştirdiğini göreceksiniz! emniyete romantik Bak.
  5. Kendi Oluşturma ekranı. Annie Sloan bize herhangi DIY mağazada bir abajur kiti bakmak, ama biz biraz clarita kumaş artık istemediğiniz bir ekranla kaplı olduğunu ekleyebilir önerir. Fikir bazı şablonlarla sen tebeşir boya ile kumaş boya olduğunu ve ben Yani orijinal kal!
  6. Kanepenizi değiştirin. Bize Basitçe boya bir mobilyayı nasıl değiştirileceği çok fikir etkiliyor! konsey su ile boyayı sulandırarak kurumaya aralarındaki bekleme süresi boya iki kat, uygulamaktır. Kuruduktan sonra, biz zımpara ve ıslak bez geçmektedir. koruma ve hoş bir his sağlamak için, ahşap dolap gibi, balmumu uygulayın. Ama yeni kanepe var birkaç adımda yok!
  7. Sepetlerinizi süsleyin. Evet, evet, madde etrafa bakmak ve denemek! Eğer bir doku ya da doğal malzemeyi test varsa. Eğer bir tamirci iseniz, yıldızların veya kalpleri şablonlarla tezahürat ve ne kadar güzel görünüyorsun. Eğer bu nedenle cesaret ederse sadece sınırı boya bantla işaretlemek Ve fırça vermek!00365278 O
  8. Bisikletini yenileyin. tebeşir boya da metallerde kullanılabilir. Bu yüzden en sonunda bisiklete boyamak için zamanı! istediğiniz gibi. Ayrıca feúchas düşünen metal sandalyeler deneyin ... Ne bir değişiklik görüyoruz.
  9. duvarlarda Dare. Duvarlar, şömine, merdiven!, Duvarlara nesnelerden boya tebeşir atlama fırçanızı izin vermedi ve evinizin dergisi bakacağız.
  10. tebeşir boya başlık ile boyanmış kumaşlar koyun. Dirençli tekstil örneği kendir bezi için boyalar, ve başlık da karşılık vermektedir ve sadece duvarda bir boşluk vurgulamak için.

Galeri, 13 fotoğraf
BİN BİR kullanır 'tebeşir BOYA'

Annie Sloan ... diyor herşeyi boyadı!