Beyaz mutfakta favorilerimden biridir. Bu görsel alanı genişleterek ahşap ve paslanmaz çelik ile harika birleştirir ve temiz bir duygu iletir, çok parlak. hepsi vardır varsa! Ve bu üç mutfaklar o hemen başarıya ulaşmak için büyük bir varlık olduğunu çok iyi biliyoruz. Sipariş: Ama aynı zamanda onun kolunu ikinci bir as yukarı var. depolama çözümleri ve onun bin ve bir fikir ile hepimizi fethetti kaydedin. Gördüğümüz musunuz?

Birçok dolap ile

gardırop Ofisi

depolama çarpımı takımın Rotaeche hedefi olmuştur & Santayana bu mutfak planlamak için "U" Eğer resim galerisinde göreceksiniz. en geniş duvar, bir cam dolap, yaklaşık 150 x 200 cm, tam bir temizlik ve çamaşır yıkama alanı gizler. Onun panelli kapılar ve perdeler içine gizlemek erişimini kolaylaştıran akordeon vardır. Duvar pencere baz dolapları ve pişirme alanları ve su karşılar ve kapanış "U" Sen sırlı duvar dolapları için sütun fırınlar, mutfak eşyaları ve kancalar vardır. Asgari uzayda her şey. Eğer bu mutfakta daha fazla görmek istiyorsanız galeri girin.

Her şey için Uzay

panelli duvarlar beyaz lamalar ile Mutfak

Deulonder Mimarlık galeride bulacaksınız ehlileştirdiğine bu mutfağın Paralel dağılımı, işe kolaylaştırır. fırın, teppanyaki ızgara pencerede, mutfak ve mutfak eşyaları ve tava için çekmeceler ile çevrilidir etrafında var. Buna paralel olarak, su alan çok açık ve genliği, bir cam duvar ofisine açık olmak. Ve dik raflarda alan maruz günlük eşyaları ve hantal bıraktı. Beyaz, mutfakta kahramanı, hatta daha siyah granit (Naturamia benzer) tezgah ve marangozluk aksine öne çıkmaktadır. Üstelik, galeride.

Bir ada, birçok kullanımları

Ada ve hidrolik karo döşeme parçası ile Mutfak

galeride göreceğiniz bu mutfakta kalbi onun adada. uzayın merkezinde bir taraftan ise alan diğer yandan pişirme bölgesi ile mutfak eşyaları her türlü depolama ve için çekmeceli ve çekmeceli pratik bir çalışma alanı, mermer tezgahı kahvaltı çubuğu olarak uzanır. Ayrıca iki pencereli pencere tarafından uzaya avantajını kullanmıştır: kahvaltıda bir açık ve faydalı diğer ev için kapandı. beyaz dekore mutfak, sıcaklık eklemek için, ahşap döşemeler ve mobilya lifleri ile lake birleştirdik. Bu Deulonder Mimarlık domestica bir projedir. Daha fazlasını görmek istiyorsanız, galeriye gitmek.