Biz her zaman biz doğal ışık istenen olmaz metre var yok. Ama bizim banyo niye bizim olduğunu. Ve elimizde kendini iyi olsun. Karanlık mı? o yatak odası veya koridor ve inúndalo ışık Aç, bu nasıl değiştirdiğini görüyoruz. Bir çift lavabo var mı istiyorsunuz? Her şey için çözümler vardır, geniş biraz üzerinde 20 cm mini tasarımlar bulabilirsiniz. Eğer duş, ama küvet vazgeçmek istemiyor musunuz? Biz de sizin için fikirler var. Bu galeride birlikte sırayla, yenilemek yoksa kendiniz planlamak için ilham verebilir çok iyi fikirler sunmak, 10 hamam ders koyduk. Eğer bu seyahate bize katılacak mı?

1. Bir VIP alanı dönüştü

00427781 O

dramatik artırır mobilya aslında dönüştürülmüş rahattır. çerçeveli ayna iyi halı liflerinin gibi oturma odası veya salon, dekore edilebilir. Buna biz talqueado ahşap zemin eklerseniz neredeyse zor olduğunu görmek için bir banyo bulacaksınız. Ve hatta kendi terası vardır! kendinizinkiler için aynı huzur arıyorsanız, çekinmeyin: beyaz güce kahverengi.

gerçekte olduğundan daha büyük 2.

00424415

İki lavabolar, özgün ve dramatik artırır hafif ve çok yetenekli raflar günlük kullanım için temizlik ürünleri için havlu gelen el ve sipariş üzerine olması. Ve tüm 2 metre sadece bir duvarında. Bu amaçla dekoratör Miriam Marin iki lavabo 40 cm (30 cm ayırma) ile bir tezgah kereste olarak seçti. Aynı ocak havlu çubukları entegre XL şişirilmiş iki çekmeceli bir metre (her biri) için önemli ölçüde modu artırır bir yapı seçtik. O da, rafları aynı ahşap tezgah, 40 cm yüksekliğinde ve 25 derin yan duvarların delik aldı ekstra depolama tuvalet sunuyoruz.

yıldızlı 3. hamam

00411142

pencerenin altında iki koltuklu küvet ile bu gazebo ile tüm spa olduğunu. Şık ve parlak, malzeme ve mobilya seçimi yapacak çok olmuştur. Yumuşak krem ​​renkli elbiseler zemin, tezgah ve duvarlarda Bir yandan, traverten mermer üzerinde. Diğeri, dramatik artırır. DM gerçekleştirilir, böyle komple bir tasarım Saltire kendi cam kapılar için dolaplar, çekmeceler ve dekoratif raflar gibi abiertas- alanı sayesinde -has olduğunu. eski geçmez bir klasik.

Galeri, 13 fotoğraf
10 banyoları SUPERPRÁCTICAS Fikirler

duş yatağın ... ve tersi 4.

00370964

Eğer yatak odasının yanında küçük bir banyo varsa, çekinmeyin: açmak ve bunlar tek kalmak sanki süsleyin. Şuna bak, Laia çalışması ve Marina Reguant: parke yatak sıcaklığını duvara bile ayna ve ... dramatik artırır içinde banyoya uzatır! Bir dekoratif lisans, tuvalete benzersiz bir kişilik veren yanı sıra, ek sıcaklık ekleyin.

Bu maddeye İlgili

Mini banyolar için 15 fikirler: uzaya zorluklar

Not al!

Mini banyolar için 15 fikirler: uzaya zorluklar

5. Duş veya banyo, Bugün, oynamanı?

00413044

sadece 2 m biri duvarında herkese uyar: duş ve banyo. duş drenaj kadar yürümek zorunda gibi, merdiven suyun alanı, pencere altında küveti ve paralel duş sınırlarını belirleyen oluşturuldu. Bir niş uygulama duş ve banyo kapalı bittikten düşük duvarında el jelleri tutar, dönüş banyo için eğreti raf hizmet eder: tuvalet gelen havlu. elinizin her şey.

Gerçek bir Camerino olarak 6.

00425510

banyonuz bu kadar yer yok olsa bile, aynı sofistike tarzı verebilir. Ampul şeklindeki Aplik Barbara Sindreu dekoratör mobilya tasarlanmış hangi tuvalete hava Retro giyinme odası, ver. Ama belki de en originaleses fikirlerinden biri, sandalye ve her şeyi makyaj alanı. Düşük üst birkaç santimetre otururken rahat olmak. Tahta bir miniestantería El kozmetik aynada üzerinde asılı.

Kamera arkası 7.

00417607

Bu gibi basit (ama güzel) perde, keten ile, banyo ve yatak odası vazgeçirmek olabilir. Kolay, ucuz ve aynı zamanda iki kalır kaynak arasında ışık geçişi Facilitas ile. Aynı amaçla tuvalet ve duş tuvalet alanı ayıran şeffaf cam ekranı seçildi: kesilmemiş bir zerre ışık geçişini bölen bir kaynaktır.

8. duş boşboğaz

00361837

Her yerde aynı, görüyorsunuz. tüm cam olduğu için. Sadece? Başına Ahşap dosyaları boşluğunu oluşturmaktadır. Ve nereye biz ayakta duş gerektiği yazılmıştır? duşta bir koltuk Planlama hep bir artı. Burada çalışmak için seçmiş ve microcemento, aynı tezgah malzemesi tuvalet dizilmiş. Ayrıca superf? ICIE ekstra destek görevi görür. Eğer yeterli alan yoksa, sen bir katlama koltuk seçebilirler.

9. Bir banyo mavi elbise

00429008 O

Neden banyo favori rengi kullanmayın? Mobilya mavi lekeli kolları olmadan bu banyoda, bir hidrolik zemin dekorasyon motifleri ile bir dizi şişmiş. sıcaklık ile dengelenmiş toprakta de mevcut yumuşak krem ​​duvarları, ve ahşap çerçeve ayna "soğukluk" mavi.

10. ışığı sınırlarını koymayın

00429340

Banyoda karanlıktır? kompleksler olmadan aç! Bitişik oda daha parlak bağlayın. Burada, Sacum Marta Tobella duş kapıdan yatak odası açıldı. Her iki mekanlara gizlilik vermek için, o bir Jaluzi panjuru yüklü. Ve bir cm'yi israf etmemeyi, menteşeli banyo kapısı bir slayt ile değiştirildi. Işık cunda'ait ışık ahşap mobilya ve parlak beyaz tezgah daha yapmak.

Galeri, 13 fotoğraf
10 banyoları SUPERPRÁCTICAS Fikirler