yorgan için kat itibaren kış giysileri çok kaplıyor ve iyi korunmuş tutulmalıdır. Bunlar iyi organize her şeye sahip olmak çözümleridir.

kat için bir dolap

Eğer kat ve uzun elbiseler için Dolapta yeterince yer yoksa, bir köşesine yerleştirilmiş muaf bir dolaba depolayabilirsiniz. en az 150 cm'lik bir yüksekliğe ihtiyaç edin. ahşap askılar pesadas- giysiler -Sen ve her zaman temiz tutmak kullanın. Bu her biri kendi askı ve bir bez torbayı olması en iyisidir.

yatak takımı

yıkayın ve iyi daha az yer kaplar için katlayın. depolama için, levha içindeki kapak ve alt sayfalarını yerleştirin ve sandviç bir tür olun. çanta keten veya pamuk içinde setleri koyun.

Galeri, 13 fotoğraf
DOLABI DEĞİŞİKLİĞİ: TUTMAK KIYAFETLERİ KIŞ

Kumaş kapakları içinde Battaniyeler

Eğer noktalar yoksa, sadece bu havalandırmak ve saklamadan önce elektrik süpürgesi iletir. Gerekli yıkama onlara varsa, çamaşır makinesinde veya temizlik götürün gerekip gerekmediğini yıkayın olmadığını görmek için kendi kompozisyon (ve boyut) bak. Onları katlayın, ama hantal bırakmadan ve güve ya da parfümlü poşet ile birlikte bez torbalara koyun. Yeterince işgal olarak, tekerlekli yatak ise, o dolabın üstünde tutmak daha iyidir veya.

her mevsim için bir gardırop

Birden cisimler dolaba varsa ideal bir yazlık giysiler ve kış için bir tane kaderlerini. senin içini planlarken kış giyim daha hacimli ve raflar ve barlar arasında daha fazla mesafe ihtiyacı olduğunu göz önünde bulundurun. Birçok pantolon ve etek katlanmış ve gömlek gibi giysiler çözgü önlemek için asılı daha az işgal edecek varsa, düğmeli tutmak gerekir.

Dahili tavan araları

onlar daha fazla meşgul olacak ve çok sıkı tutmuyoruz gibi lifleri zarar verebilir, çünkü aşırı yünlü giysileri bükmeyin.

Yorgan ve Nordik

İskandinav dolgular ve kendi bez çanta ile birlikte gelir. Dikkatle azından yararlanmayı içindeki havayı minimize sarmak zorunda kaydedin. Başka bir seçenek önceden paketlenmiş vakumlu olduğunu. Bu tür depolamak için Howardlar uzman çözeltiler gibi firmalar, vakum tüpü uyum bir kapak ile özel çanta satın. Nordic olarak giysiler yarıdan fazla hacmi azaltmak ve böylece vakum blok aspiratör ve havasız kapak, iç giysileri ile. Ayrıca, toz ve neme karşı korunmaktadır.

bölücüler ile Çekmeceler

Birçok başörtüsü varsa, şifoniyer bir çekmece destínales. Hiçbir kapak görüntülemek için yuvarladığınıitiraf ile bir bölümlere kutusunu kullanabilirsiniz. Kullanımda değilken, onu karşılamak ve tozdan korumak olacaktır. Her bir doku, en az 10 x yaklaşık 10 cm'lik bir boşluk gerekmektedir. düzenli bir çekmece için kilit bölünmüş ve iyi bölümlere.

En küçük kutular

Yuvarlak kutular tür eşarp veya kemer gibi küçük aksesuarları saklamak için idealdir ve çok dekoratif. Kumaş ya da karton, plastik daha ter. onlar tutmak amacıyla yaptığı gözlemlere bağlı olarak boyutu seçin.

Halılar ve perdeler

Bir halı saklamadan önce, tam olarak temiz olması gerekir. düzenli vakumlama ek olarak, (10 € / temizlik başına m2 tahsil edilecektir) kuru temizleme götürün. depolanması zaman, tuvalet kağıtları ve bir ürün ve daha sonra antipolillas gazete kağıdı ile sarılmış rulo. Bu durumda, nem önlemek için çekme. dikey değil kendi ağırlığı deforme olabilir çünkü yatay tutun. perdeler için, mümkün ve bükülmüş değil olduğunca düz kaydedin: daha az buruşur. terleme için, bir pamuk kapak değil, plastik üzerine atın.

Ayakkabı iyi organize

Eğer, ayrı bir kabine ayakkabı tahsis yapabiliyorsanız: dolaba kötü kokuları önlemek. tipik olarak, 35 cm uzunluğundaydı kutular için yeterli 40 cm derinliğinde bir raf. Kutularda çiftleri kaydetme daha düzenli ve hijyeniktir. Eğer daha estetik bir sonuç istiyorsanız, hepsini eşit seçip onların önünde bir fotoğraf veya ayakkabı içeren bir çizim yapıştırın. kışlık ayakkabı depolamadan önce tabanları ve güneş kremi aplícales gelen enkaz daha iyi korunacak kaldırır. ucunda Formunuz veya gazete kağıdı ile saklayın.

narin için Bez çantalar

Bir keten çanta Eğer çorap veya iç çamaşırı gibi en hassas kazanmanızı sağlar. Buradaki her biliyor renk bunları düzenlemek (berrak, koyu ...) ve bunları tanımlamak için. Bu resimde olduğu gibi veya bir işlemeli harflerle, bir etiketle olabilir.

Battaniye ve bez torba

Spor giyim

Kayak malzemeleri, dağ giyim, wellies ... O (az erişilebilir dolap içinde olabilir) Hepsini bir araya tutmak en iyisidir. sabunlu su ile temiz ve Galoshes asla radyatör (zaman lastik ısı onlara zarar verebilir) tarafından, havada kurutulur. Onları saklamadan önce tablo veya kayaklar Ağda ve kabına koyun. Kayak botları onları şeklini korumak için kapalı tutmak. Anoraklar onlar Goretex veya bazı su geçirmez ve nefes alabilir malzeme, özellikle, etiket talimatlarını izleyerek, saklamadan önce yıkayın.

Ayrı takviyeleri

Eşarplar, eldiven, şapka, çorap kalın ... tasarruf etmenin en iyi yolu, tamamlayıcı türüne göre sıralanır. Böyle İngiliz Mahkemesi'nin Pamuk topluluğu olarak etiketlerle kutulara koyun. Açık bir dolaba varsa ideal olarak tüm kutuları eşit ve şeffaf olmayan vardır. Yani, düzen ve birlik duyusu. Eğer kullanarak kullanım duvar askı ediyoruz takviyeleri için çok dekoratif vardır. Böylece, daha iyi diğer mevsimlerde her aksesuarı (ATKILARI, şapkalar ...) ve ücretsiz kendiniz dolap alanı görüyoruz.

Galeri, 13 fotoğraf
DOLABI DEĞİŞİKLİĞİ: TUTMAK KIYAFETLERİ KIŞ

Ve sen, zaten anahtar dolabı yapımı var? Bize bizimle hileler etiketi #megustaelmueble ile Instagram ve paylaşmak için bir fotoğraf yükleyerek sonuç göster.