Küçük daireler, seçtiğiniz mobilya anahtardır. Çeşitli büyümek mümkün fonksiyonları ve depolama bol Escógelos. Onlar daha fazla yer kazanmak yardımcı olacaktır parçalarıdır.

çok yönlü ve konforlu kaideler,

Onun çekmeceli yüksekliğine bağlı olarak, bu tür giyim veya ev eşyalarının olarak hantal için kağıtları ve takı, gibi küçük tutmak için hizmet vermektedir. Neden çekmece herhangi bir odaya yeri yoktur.

en iyi yer. Sen rahat çekmeceleri açmak için, önünde ücretsiz 90 cm gerekir. Duvarda, pencerede yakın veya koridordan bir delik yapabilirsiniz.

Birkaç metre sonra. bir dar ve uzun bir model, 60 cm genişliğinde x 120 yüksek seçer. 45 cm geçmişe sahip bir çok tasarruf için yeterlidir.

Her şey için oda. Küçük çekmeceler, 15 x 15 cm, CD'ler için, her çekmecede 20'ye kadar sığabilecek idealdir.

büyüyen Kanepeler ve depolama

metre eksik olduğunda, çekyat mükemmel bir seçimdir: rahat kanepeler gece gündüz misafirler için ekstra yatak bulunmaktadır. Sen divan 150 cm yanındaki boş alan açmak gerekir: yatak için 80 ve 70 geçmek.

Ayrıca kaydedin. Evin yastık, battaniye, ekoseler için çok pratik bir sığınak gizler şezlong modülü ile var ...

Yuvalama tablolar. alt alta saklanması kolay mükemmel bir joker birkaç metre uzaklıktadır. Eğer tablo yer olarak onları kullanırsanız onları kanepede yaklaşık 40 cm ortalamak.

Kaç m2 ihtiyacım var? Açık çekyat 250 x 150 cm sürer. ekstra bir oda çok daha az.Lounge modüler kanepe ve tekerlekli yuvarlak masa

Banklar ve kaydedin

Bir banka bu odada pencerenin altında yer kullanır gibi görüntü galerisinde göreceği paylaştı. Bu kitap ve oyuncakları depolamak için altına bir boş alan bırakarak yaklaşık 120 cm genişliğinde ve 45 cm yüksekliğinde olduğunu.

3 sepetleri. Bir dolabın olarak planlanan, banka kapıları ve daha ucuz olan daha hafif. sepetler sıcaklık not koydu.

Bir minilibrería. 40 x 35 x 40 cm sepet, yaklaşık 50 kitap tutar.

alan raflar

Bir kitapçı birkaç metre alternatif: kurulumu kolay ve ekonomiktir. kitap ve dekoratif objeler için derin yaklaşık 25 cm'lik Sadece bir alan.

çanak çömlek için bir vitrin

100 x 30 cm boşluk yemekler için bir kabine planı için yeterlidir. Bu açık bir araya getirir veya sırlı yemekleri ve kahvaltı alanı üst size sadece 25cm Geçmiş- ve kapalı bir tabana Şimdilik. Bu çatal, masa örtüleri ve hantal eşyaları tutar.

Eh kullandı. Raflar yüksek yaklaşık 30 cm planlar ve üst ve bardak asmak için kanca sürer. Gözlük ve plakalar boyutuna göre yığılmış ve her gün kullandığınız küçük ev aletleri için daha düşük raflar ayırır.

Çoğaltır raflar. 50 x 30 x 25 cm ve istiflenmiş levhaların oyuk 30, 10 ölçek kanca asılı uygun.

sürgülü kapılar. Küçük alanlarda en iyi seçim, artık önünde onlara alan açmak gerekir. Cam daha hafif ama daha temizlik gerektirir.

Galeri, 11 fotoğraf
TRICK İLE MOBİLYA: BOŞLUK katına!

Kapının arkasında bir kunduracı

Eğer biz de pencerenin altında boşluk yararlanır fotoğraf galerisinde, göstermek gibi bir ayakkabı dolap planlayabilirsiniz bir kapının arkasında derin yaklaşık 35 cm boşluk varsa.

Çok kapasitesi. Yaklaşık 180 cm genişliğinde x 65 yüksek, ayrı ayrı botlar, kış ve yaz saklamak için idealdir üç bölüme (60 cm), bölünür.

İçinde kutuları. 16 x 10 x 29 cm boyutlarında Standart. 60 cm Her modül 20 üzerinden kutu uygun.

onun yüzeyini iki katına bir tablo

Evde ama özel gün büyümeye kapasitesi ile olan masa düşünme seçin. 6 için ideal olan yüzeyi ve 160 x 90 cm yinelenen modelleri, 3 metreden daha uzun ölçebilir vardır.

Tüm seçenekler. en iyi yer ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tablo seçin. büyümek için açan çift yüzeye sahip modeli vardır; Diğerleri katlanabilir raflar var ve masanın altında bir ya da iki genişletme kartlarını içermelidir ve uzun 90 168 cm arasında sürebilir.

Çiftler. Bir kare masa 100 x 100 cm, iki kez katlanır halinde olur.

Mesilla, yatak ve başlık mobilya

Bir köşede bir kabine olarak 4'ten az m2 bir tekerlekli yatak, yatak başı ve depolama için açık bir alana kılan bir raf barındırmaktadır.

Mobilya boş. Uzay kıt olduğunda Onlar en iyi seçimdir. Burada çok açık bir şekilde, bu mobilya entegre ve "L" yapı ağırlık düşürür.

Bir yatak kaydedin. kullanılmazsa, tekerlekli depolanması için 90 x 190 cm'lik bir alan sağlar.

beyaz ve mavi tonlarda gençlik yatak odası

bölücüler ile

çekmece içinde bölmeler giysi ve aksesuar sıralamak pratiktir. Onlar da kabine tüm alt kaldıraç nasıl yardımcı.