hep aynı sıkıldınız mı? Eğer evin farklı görünüyor için büyük değişiklikler yapmak gerekmez. Basit parçaları ve alabilirsiniz biraz hayal gücü ile. Bizim galeride evinizdeki dekor tarzı, kişiliği ve neşe katacak kendi ellerinizle-ve çok düşük bütçe ile yapmak 16 kolay fikirler bulacaksınız.

geri dönüşüme

unutulmuş bir vazo senin kalemler ve renkler için orijinal bir kap haline gelebilir. Eski bir ahşap merdiven yeşil köşe oluşturmak için mükemmel bir konuşmacı olabilir ve rahat bir eski sadece kapı kollarını değişen bir şey gibi görünüyor. yeni gözlerle evinizi bakın ve onu nasıl değiştirebileceğinizi görüyoruz.

sihirli boyama

Ayrıca ayrıntılarda, dönüşümleri boyama: Biz söyleyerek lastik yok. , Çocuk masa yenilemek için ya da tencere özelleştirmek için kara tahta boya kullanın kendiniz duvarları süslemek için şablon dökmek ... olasılıklar sonsuzdur.

Bu maddeye İlgili

Evim her gün daha iyi: bir değişiklik Ekspres 20 fikirler

KOLAY VE ESERLERİN OLMADAN

Evim her gün daha iyi: bir değişiklik Ekspres 20 fikirler

Çelenkler moda olan

Terasta, çocuk odasında, sınıfta hayatınıza çelenk koyun. Sen cımbızla, kumaşlar yapmak ve bu tür asılı notlar gibi, bir yardımcı program talep edebilirsiniz. Sen Evinizi sevinin.

Kullanım kumaşlar

Gerek küçük aksesuarlar kumaşlar kişiselleştirmek için bir terzi olmak. kutuları kınına ideal vazo veya şişeler olabilir gözlük bazı aromalı su ile odanızı dekore etmek. onlarla Dare.

Galeri, 16 fotoğraf
16 KOLAY VE ORİJİNAL FİKİRLER OLDUĞUNU 'ÖZEL BİR GÖRÜNÜM' VERMELİ