Eviniz stil ve hayatınıza yanıt vermelidir. Ve onun içinde, her küçük ayrıntı da. Hatta lavabo. Aynı şey olmadığını Çünkü girmeden önce izin zorunda alana sahip. Ne de iki olmak beş kat denk olması. Uzay, pratiklik ve tabii ki sizin banyo lavabo için tat ideali tanımlar.

00394355

¿Mini veya Maxi?

Sahip olduğunuz alana orantılı lavabo seçin. banyonuz duvarda yani belki bir küçük duvar, mini ise. Birlikte veya duvara gömmek için gidiyoruz eğer musluk sondaj olmadan seçebilir. Daha küçük modeller arasında cornerbacks vardır. Aksi takdirde, yuvarlak tercih: hayır köşeler az görsel olarak işgal ve daha iyi hareket sağlayacak.

, Rüzgarlı destek alan, zamansız bir görünüm ve daha derin verir: Bir ahşap raf ve lavabo mobilya minis banyolar için idealdir

Karşılık vermek istiyorsanız, değil merkezinde, bir tarafa gömme lavabo ile bir model seçin ve destek için sayaç yüzeyine en iyi şekilde. Hatta sen yerleştirmek için kullanacağı duvar yer açmak için izin yerleşik havlu askısı bulabilirsiniz.

00409168

¿Flown veya semiencastrados?

Yüzey lavabolar biz kabine normalden daha biraz daha düşük lavabo asmak gerektiğini yapmak. O lavabo yaklaşık 85 cm'lik zemin yükseklikte olması gerektiğini düşünüyor. Eğer mobilya yükleyip lavabo pratik ya da birkaç santimetre mobilya tırmanmaya ve konfor kazanmak için daha düşük olmalıdır eğer isterseniz görmek gerekir nereye sınırı olarak alıp, bilirsiniz.

Malzemelerin Soru

  • seramikler: Bu zor ve çizikler ve aşındırıcı ürünler direnir.
  • porselen: Bu seramik kaplama daha pürüzsüz ve daha keskin köşeleri vardır.
  • reçine: Darbelere, çizikler ... ve çok hijyenik malzemeye bir sentetik yüksek dirençlidir.
  • taş: % 100 doğal, ancak daha hassas. ısı ve şoklarına ama kolay leke, bu nedenle hafif bir sabun ile temizlenmelidir.
  • kristal: Birçok renklerde bulmak ve temizlemek kolaydır, ama onları sahiptir karşı kireç daha damla bakabilirsiniz.

00368766

bez unut ve temizleyici sprey

Bağlılık böylece eklem ve temizlenmesi zor kir birikimi ortadan kaldırmak sentetik reçineler veya doğal taş ve tek parça olan, özellikle granit lavabo. Eğer yani iki ayrı parça, bir tezgah ve bir lavabo, tercih ederseniz yüzey veya semiencastrados daha karmaşık temizlenir daha köşeleri oluşturmak çünkü daha iyi gömülü modeller seçin.

Sahip olduğunuz yükleme türünü uygun bir model seçmek asgari ücret ödemeden lavabo değiştirin. Sen avantajı çıkışları ve su kanallarının alacak

sık hala yüzeyini lavabo varsa, onları derin seçin; tezgah, zemin ve ayna üzerinde daha kirletmek en düz nedenidir.

00423802

Kaç kişisiniz?

Eğer boşluk boyunca varsa, iki uzatılmış lavabo koymak veya iki musluklar ile düşebilir. Bu fikirde çiftler ya da aile programları için ideal bir seçimdir. Sen zaman kazanmak ve kendinizi shoving ve mücadele bağışlarım.

Her lavabo, sizin musluk

  • Destek: Bu en yaygın sistemdir. lavabonun yüksekliğine bağlı olarak, ya altında yüksek standartlı boru bağlantı parçaları seçeceğiz.
  • duvar Kilitleme: sayaç yer boşaltır ancak duvara gömülü olmak zorunda daha fazla çalışma gerektirir. işi en aza indirmek için bir çözüm, bir yatak yüzeyi olarak bir çıkıntıya kazanmak böylece, düşük duvar yapmaktır. NOKEN, Porcelanosa, montaj maksimum kolaylaştırır Akıllı Kutu sistemi vardır.
  • Kat: zemin altından yükleme boruları gerektir ve lavabo muaf için kullanılır.

Elinizde bu mini rehber ile, tadı da sabah düşünmek ve hayatın daha rahat ve kolay hale getirir. Eğer banyo için mükemmel lavabo bulacaksınız.