Tamam, bugün şömine çok daha az yaygındır bunu istemiyorum daha var. Tekneyi kabul ediyoruz. Ama ne iddia edemez hatta görüntülerde, bu saat, ve gerçek zevk sağlar. Bu galeride biz uzun dişleri alacak. Biz uyardı. Ama belki de karar ve (gelecekte belki çok gerçek veya hayalinizdeki ev) Evinize şömine eklemek ve sıcaklığını zevk için son itme olarak vermektedir.

Sunduğumuz ve samimi bir şöminenin kendi ev yaratmak için ilham almak şömine ile salonlar bak. Ve size verdiğimiz tavsiye kaydetmek:

Nasıl şömine istiyorsun?

geleneksel

mermer veya taş ya da modern (minimalist, entegre ve duvarda gömme) çerçeveli demir döküm. Her iki durumda da grev duvar ve bina lisansında bir atış gereklidir. Bunlar, çok iyi açık fakat% 75'lik bir ısı kaybı ile, ya da cam (denilen kasetleri) ile kapatılmış yüksek ısıtma değeri olabilir.

Galeri, 16 fotoğraf
şömineli 15 oda

soba

Onlar sadece çalışmak gerekir ve tıkanmaması için çapı köşeleri ve en az 15 cm olmadan bir havalandırma olduğunda, herhangi bir yere yerleştirilebilir. Böyle gaz, ekolojik yakıt (etanol veya biyo-alkol) ve hatta elektrik üzerinde çalışan olarak gerekli neredeyse hiçbir kurulum vardır.

sürdürülebilir şömineler

sürdürülebilir Şömineler iki tipi vardır:

  • Biyoetanol. Bu yakıt olarak, biyoetanol, bitkisel alkol kullanılarak baca ekolojik kasetleri vardır. yaydığı karbondioksit üç mum gibi aynı olduğundan gerek yok havalandırma için.
  • topak. Onlar topakları, ahşap granülleri ile çalışır. Yüksek kalorifik değer, radyatörlere bağlanabilir.

Artık onu alamaz ve hemen şömine başında bir köşe için zevk almak istiyorum? Bu gibi bir rustik otel arıyorsunuz, iyi bir kitap seçip çanta paketi.