Ne yani üç en kalabalık duydun mu? Eğer geçemiyor için Eh, renk bakımından onlar mükemmel sayı vardır "Colorines" ya da yarım kalır. Ve kimse Üçüzler renkler en iyisidir test yeri olarak yaşamaktan daha iyidir. paylaşımın size kalmış, ancak biz 60/30/10 kuralının sadık takipçileri olduğunu biliyoruz. Bu alan (genellikle duvarlar),% 30 oranında bir ikincil ve geri kalan% 10 bir son sesi% 60 için baskın bir renk seçimi oluşur.

w00370907

Neden hep üç?

Bu dekorasyonda neredeyse büyülü bir rakamdır. garip nesneler ve özellikle üçüz toplama, her zaman iyi görünmesini: Bir iki çok simetrik, yalnız ve üç sağ dinamizm var. Ve aynı renkleri ile gider.

Ve göz! Biz renk bahsederken, sadece duvarları boyama değil bakın. salon, kanepe veya halı gibi ana parçaların renk, can içinde "nokta" boyama kendisinden daha fazla. Ve yastıklar ve aksesuarları, küçük ama güçlü. Oturma odanızda hakim olacak üçlüsünü seçerken Yani akılda tutmak.

Ev Kızartması

asla başarısız renkleri birleştirerek zaman aynı aralıkta farklı tonları ile oynamaktır. Bu bir harmonik karışımı denir budur. Mavi A, beyaz, bej ve açık kahverengi veya üç farklı yoğunluk her zaman iyi bakmak bile değil dünyanın en riskli bahisler.

Bu oturma odası için iyi seçim zamansız ve her zaman mükemmel olduğunu. Bu kanepe gibi büyük parçalar için ara ve takviyeleri için koyu duvarlar için hafif gölge seçmek en iyisidir.

Bu maddeye İlgili

renklerle odanızı Boya o süslemeleri (ve heyecanlı)

¿Harmony veya kontrast?

renklerle odanızı Boya o süslemeleri (ve heyecanlı)

zıt kutuplar birbirini çeker

yerine ahenk bulmak size oturma odanıza biraz kontrast koymak istiyorsanız, o zaman, renk çarkı üzerinde iki zıt renklerin ön plana çıkaran tercih etmek en iyisidir tamamlayıcı renkler olarak bilinen şeydir. onlar çok farklı nüfuz ederler ve çok, çok, iyi telafi rağmen.

Şöyle düşünün siyah beyaz veya kırmızı ve yeşil kombinasyonu. Her birlikte kalacak biçimde farklıdır. Böyle durumlarda anlaşmazlık üçüncü renk en önemli, neredeyse haline gelir. örneğin, siyah ve beyaz ile, bir renk asansör ve vidilla sarı veya turkuaz olarak üçlü gerekir. Bunun yerine, yeşil ve kırmızı seçerseniz, gerekli olan, bu yüzden bir bej veya gray clarito seçti sakin biraz vardır.

AAG 3854

ruh diva ile Renkler

Arada herkesin dilinde olan bir renk vardır. o yılın Pantone renk olarak seçer çünkü olabilir, Greenery gibi bu yıl ya da geçen yıl kuvars gül ya da moda kot mavi veya pembe milenial olarak dekor bir sıçrama yapar çünkü.

Eğer evde gibi koymak ne? Gibi dikkatle ve sevgiyle. kolay şey sürece size dekor diğer iki tonları ile iyi bakmak gibi en küçük zıt renkte olarak kullanmaktır. Baz oldukça nötr ise o şekilde daha kolaydır. Greenery örneğin, örneğin, bronzluk ve beyaz ile oturma odasına doğal ve temiz hava verebilir. Eğer mavi denim tercih ederseniz, beyaz veya gri baz ve biraz sarı ile sofistike bir dokunuş var.

Ve eğer şüpheniz varsa

  • önce bir test yapın, ama geciktirdi. Farklı kombinasyonlar ilham moodboard bir tür yapıyoruz görebilirsiniz.
  • boya örnekleri, kumaş offcuts, katalog al ... ve bir kolaj gibi bir kompozisyon yapmak. Bu uygun olsun veya olmasın görselleştirmek için en iyi yoldur.
  • Visualizer 3.1 Bruguer gibi uygulamalarla mobil (ya da tablet) seçin. Sen rulo almadan renklerin kombinasyonundan sonucu görebilirsiniz. Basitçe sen seninkini bulana kadar dönüştürmek ve test etmek istediğiniz boşluk bir resim çekin.

Galeri, 13 fotoğraf
SİZİN YAŞAM RENKLERİ DÖNÜŞTÜRMEK Triplettes

Eh, zaten birçok renk üçüz çalışmak ile hazırladığımız fotoğraf galerisinde bakmak ya. Eğer daha net görmek için Onlar da kendi Pantone referanslara sahip.