önlemler, kare, konum, kompozisyon ... biz resimlerle evinizin duvarlarına hayat vermek için tüm şüpheleri çözmek. Hayatınızı yeniden dekore et!

Bir veya daha fazla: kanepenin duvarında?

Eğer ikisi böyle bir parça koyarak konum olsun, onun büyüklüğü kanepenin genişliğinden daha büyük olamaz. bunları, ortalanmış 20 veya 30 cm yataklı askıya alma ve tavan yüksekliğine dikkat ediniz. Çerçevenin merkezi göz seviyesinde olmalıdır.

Eğer aydınlatmak istiyorsunuz?
 Resmin 20 cm ile ilgili bir fikstür onu aydınlatmak için klasik bir seçimdir. Eğer tavandan spot ile yaparsanız, bir 30 ° açı resme kalan.

Nasıl bir duvara dağıtıyorsunuz?

Bir duvarda birçok resim asmak zaman değil bir bütün olarak hepsini görmek gerekir, ayrı ayrı her iş hakkında düşünüyorum. Bu çalışmalar eşit olmak zorunda olduğu anlamına fakat aynı görsel düzlemde de uymuyor.

Mark, evet veya hayır?

Bu elde etmek istediğinize bağlıdır ve resmin türü. işin kendisi kadar önem vardır ya varsa gösterişli renkler bir çerçeve olabilir "yöne çevirmek". Bir resim çok nötr olduğunda yerine, bir çerçeve size yardımcı olur "kaldırın".

¿Asın veya destek?

Ayrıca bir resim küçük kabine duvarını vurgulayabilirsiniz.

Eğer asmak varsa Resmi mobilya çerçevesini belirlemeye yardımcı olacak.

Desteğe tercih ederseniz Eğer delik yapmak gerekmez çünkü daha uygun olmasının yanı sıra, farklı boyutlarda eserler serpmek için alabilir. Yani mobilya üzerine çekici bir odak oluşturmak.

Nasıl ölçümler ile vurmak mı?

Çok kötü seçmek olarak çok büyük çerçeve boyutu ile yetersizdir. Doğru oranda başarılı olmak için en iyi deneyin olduğunu. Biri yardım ve bunu koymak istediğiniz resmi tutup ederken, bir resim çekmek için. Bir dolap veya duvar boyutuna göre çok büyük veya küçükse Böylece göreceksin.

Ne sıklıkla bunları değiştirmek isterseniz?

Yaklaşık 40 cm uzakta onları asın ... çizimler, fotoğraflar, baskılar açığa bir duvara, bir veya daha fazla raf kullanabilirsiniz. onlar resimler kayma kalmamak için dar ve flanş ile şunlardır: Destek için idealdir raflar vardır.

2 iyi bileşimler

simetrik Bu en klasik bileşimdir. Hisse resimler boyut, şekil, çerçeve ve mat. Onlar aynı uzaklıkta asılır. Ayrıca, örneğin bir dikdörtgen gibi bir geometrik şekle yeniden.

Karışımın Eğer şekil ve farklı boyutlarda çalışmalarını birleştirmek istiyorsanız, iki seçeneğiniz vardır. Sen (... kare, dikdörtgen) bütün kompakt bir şekil oluşturur yapabilirsiniz. Değilse, işlerin arasındaki yollar veya boşluklar hepsi aynı olmalıdır.