Banyoda, yatak odası veya hatta bir geçitte bir köşesine, bir giyinme odası yükleyebilirsiniz. birini zevk Sen ayrı bir oda gerek yoktur. İşte nasıl oluşturulacağını bazı fikirler.

Banyoda büyük bir ön dolaplar

Eğer 3 m genişliğinde olan bir banyo varsa, sos ile bir banyoya açabilirsiniz. Tuvalete paralel duvardan bir dolap duvarı planlamak için uzun bir zemin planı yararlanın. , Kapıları açmak gidip elbise için artı banyo alanı için gerekli unsurları: kabinin alt önünde 60 cm ve 120'den fazla cm olması gerektiğini unutmayın.

senin içini planlarken, ilk elbiselerini analiz eder. gömlek ve ceketler hakim Eğer fazla gömlek veya kazak varsa, daha çok parmaklık gerekir. giysiler ve daha az işgal büzülür: Genel olarak, giysi asılı iki katından olması daha iyidir. Buna ek olarak, barlar raflarda daha ucuzdur. giysiler yüksekliğine bağlı olarak delikler hesaplar ve tam yüksekliğine kullanımı hidrolik çubukları koydu.

Bir duvar inşaatı içine entegre

Bir bölme duvarı sokmak ve bir dolaba çevirmek göründüğünden daha kolaydır. Sadece içi boş bir tarafını bırakın ve ihtiyacınız arka plan hesaplayın. Eğer bir katlanmış giysiler geçirmek için gidiyoruz, bu bölümün boyutunu azaltacaktır 40 cm, yeterli olacaktır. İç organizasyonunu planlamak için raflar öncelik ve sadece çekmeceli bir merkezi şerit yapmak için seçer. Dört organlarında dolap genişliği bölün. Sadece yaklaşık 30 cm yüksekliğe sahip raflı giysiler katlanmış unutmayın, ama daha hantal öğeleri saklamak istiyorsanız yaklaşık 60 cm tahmin. Ayrıca dolaptan bütçesini azaltarak, perdelerle kapıları yerini alabilir.