Ya pencereleri büyütmek veya zemin değiştirin. Sen masraflı ve zahmetli işlerin sokmadan parlak odasından yararlanabilirler. Biz göz açıp kapayıncaya oturma odası ışığı dolduracaktır birlikte 10 kolay ve etkili fikirler koyduk. Ve evin oturma odası doğuracak!

beyaz örtüler

Kişisel divan karanlık? Merak etmeyin, ben beyaz bir örtü ile bir diyet üzerine koydu! Sadece görsel ağırlık birkaç kilo uzağa koymak olmaz, ancak daha hafif oda yakalama büyük hacme ulaşmak ve, sırayla, ışın tedavisi.

Uyumsuz notu

Beyaz oda duvarları Boya ve böyle sizin gibi bir desenle yastık veya parlak renkli ekose gibi bazı kontrast eklemek. Buna karşılık, beyaz daha beyaz ve dolayısıyla parlak görünmesini gerçekleştireceğiz. Bu kadar kolay.

Galeri, 7 fotoğraf
Bir daha parlak oda? IŞIK INÚNDALO 10 açıkça FİKİRLER

Işık perdeleri

Odaya daha çok ışık kazanmak istiyorsanız onun hızını yavaşlatmak vermeyerek temel bir başlangıçtır. gazlı bez perde, organze, keten açık çerçeve veya hangi güneş Gerilme ile boşluklar bırakın bir ajur seçin. Ve parlak veya metalik bir dokunuş ile cesaret mi?

Pencere + ayna

aynalar kalmak için daha fazla ışık vermek idealdir. dışarıdan bir pencerenin önünde stratejik yerleştirirseniz, ne kadar küçük, o uzaya seken ışıkla yansıtacaktır.

şömine ve iki ikiz kütüphaneleri ile Blank salon

, Ek olarak, mobilya veya duvar beyaz veya açık renk ise, etkisi daha büyük olacaktır. Böylece ışık yansır ve bir dikdörtgen ayna seçerseniz daha iyi, daha iyi genişletmek.

Cam masa

cam veya şeffaf yüzeyi olan bir sehpa görsel işgal veya ışığın geçişine engel olmak değil.

Galeri, 7 fotoğraf
Bir daha parlak oda? IŞIK INÚNDALO 10 açıkça FİKİRLER

açık lambri

Her zaman duvarları elbise ve çizilmelere ve darbelere karşı onları korumak için mükemmel bir seçimdir. Eğer ahşap çıtalar biri beyaz veya bej boyanmış seçerseniz, uzay estilizará.

Parlak Fikirler ??

metal parçalar ya da cam vazo ışık sıçrama noktalarıdır. Ama bütün perspektifte: daha tarafsız dekor, çünkü sen daha fazla ışık olacak, oturma odası şarj değil.

Büyük 3 daha fazla ışık eklemelisiniz

  • Tüm beyaz. bir "toplam görünüm"Beyaz zemin, duvar ve tavan ile başarısız değil. Ayrıca kapılar ve pencereler boyadı.
  • Cam kapılar. Saydam ya da asit, panelli veya düzgün, iç kapı cam ışık serbestçe akmasına izin verin.
  • Frensiz Işık. Doğal ışık girişlerini siler ve deveran etmesi. hantal mobilya ve süslü duvarlar unutun.