bu yıl popüler şarkısı, Noel çelişen istemeksizin olacak beyaz sadece ... ama aynı zamanda yeşil değil! Ve bu evi girdikten sonra Noel, sadece bir tane olduğunu ve kırmızı ve beyaz biliyorum da ön plana paylaştığını hatırlatan hoş bir doğal atmosfer hissediyorum.

Ama bu salon en iyi doğa çağrıştırıyor yeşil rengini, ama onun aromasını büyüler sadece olmasıdır. O mastik ile iç içe bebek mavisi okaliptüs, bu büyülü lobisinin her köşesini süsleyen o izler.

Semitoma salonu rahat klasik Noel süslenmiş

"Okaliptüs görünüşlerine ve parfüm ile Noel için idealdir. Buna ek olarak, birkaç hafta taze tutmak ve ne zaman kuru, yapraklar ya da meyve kaybetmek yok "diye Loreto diyor, bu evin Mariluz doğal düzenlemeleri ile sorumlu brumalis.

Bu temel engamar seslerini dekor ile tüm düzenlemeler değildir. oynamak için deneyin. Doğa renklerle dolu ... ve tüm kombine!

Bu salonda her şey yeşildir. Boş taban bu evin dekor Loreto ve Mariluz korkuluğa boyunca uzanan bir çelenk yeşil dalları ile karıştırmak için küçük beyaz çiçek paniculata tercih sürdü hakimdir. Ve bir daha tipik Noel görünüm vermek için, bunlar kırmızı çiçekler gül eklendi. kırmızı ve yeşil Beyaz,. Üç as.

yeşil dallar Noel, süs eşyaları ve mumlarla süslenmiş ahşap adımlar ve beyaz çubuklarla merdivenin Detay

Kozalaklar, mumlar, cam toplar ve beyaz süs ve hafif ahşap Noel ruhu her köşesinde nefes bu salonun dekorasyonunu tamamlamak ... ve her detayında.