kumaşlarla fikirlerinden, kaydetmek alanından tasarruf ve ev sahibi kazanır tarzı köşeleri yapmak diğer yüksek dekoratif için. Çok kolay fikirler kendiniz yapabilirsiniz!

retales ile renkli bir masa örtüsü

Birlikte özel bir masa örtüsü yapmak için bir araya birleştirmek kumaşlar getirir. Aynı tonları olmalıdır birlikte iyi sığdırmak için. Une offcuts masanızı uyan bir masa örtüsü kadar pespunte için; Sen yan başına yaklaşık 40 cm asmak gerekir.

bir aromatik bahçe oluşturur

sepetler, tencere veya kutularında. onun tazelik ve koku ev doldurun, bunlar renkli bir not koymak ve ayrıca mutfakta yararlıdır ve bazı böcekler geçiştirmek. onun yanında pencerenin kenarına veya yan masalarında yeri: güneş ışığına yakın ve hava akış evin aromasını yayılır.

tarzı ile bir giriş süsleyin

çekmeceli mobilya girdiğiniz veya ayrılmak için gereken her şeyi tutmak için lobide çok pratiktir. Eğer resim galerisinde göreceğiniz rahat olarak eski parça da ise, şık bir salon olsun. vurgulamak az o geçit ve maksimum engelleyen duvardaki onu destekleyin: Burada bir ayna, yaldızlı çerçeve ve çiçekler gür buket yerleştirilir. cam, altın ve aynanın karışımı hareketsiz yaşam ilgi ve ışık çekiyor oluşturur.

sırların için antik kutuları

En sevdiğiniz fotoğrafları, kartpostal, çizimleri ... onlara özel kutuları gibi küçük hazineler tutun.

En küçük için Halat sepetler

Sen satın almak veya kendinizi yapabilirsiniz. Küçük yastıkları terk etmek çok faydalı kitaplar, gözlük ve mobil ve daha büyük, yatağın, masada çok kullanışlı.

boya ile eski tablo alır

Eski bir parça kendini süsleyen. Ve ne zaman iyi durumda, bu tablo olarak, buna değer "saygı" orijinal bitirecek. Eğer resim galerisi Ek pastel mavi tabloda gördüğünüz Yurtta duvarların rengini ve tekstil ve aksesuarları bile bölümünde kurulmuş. Mavi, rahatlatıcı ve taze, dinlenme alanları için çok uygundur. beyaz ve pembe lekeler dekorasyon ışık ve sıcaklık ile birlikte.

Küçük alanlarda bir çift kişilik yatak kullanımı

Ancak her şey için yer bulabilir iyi planlama ile bir yatak odası, dar. Gün boyunca "L" şeklinde bir yapıya sahip iki açılı duvarlar istismar var galeride görebilirsiniz görüntüde rahat bir kanepe ve akşam (ve minderler kaydettikten sonra) olur yatak. aydınlatma birkaç aplikler, her biri 90 cm giderildi.

paçavra ve kurdele ile raflar süsleyin

yaklaşık 2.5 cm'lik bir patchwork ve bazı çift taraflı bant ile size dolaptan raflar dekore edebilirsiniz. Kolayca kesme ve tutkal olmadan önce genişlik ölçün. renkler ve fiyatının tekstil uyum içinde bir kumaş seçin.