aile zevk için büyük bir yemek odası ile İngilizce esintili ve kiler üç farklı alanları, çalışma ve pratik, rahat ve verimli olmak için detay planchador- donanıma. Bu Deulonder Mimarlık Casa Dekor Barcelona son sayısına için oluşturulan ehlileştirdiğine mutfak ekipman. Bir zarf boyunca diğer alanları ile netlik veya iletişimi kaybetmeden yakınlık kazanıyor, yemek alanı etrafında döner 50 m2 bir alan.

Galeri, 13 fotoğraf
BU TARZ İNGİLİZ MUTFAĞI AĞZI AÇIK Bırakılan

"Biz o Londra veya Boston dışında yaşayan büyük bir ailenin mutfak olduğunu hayal" diye Lluisa Deulonder, Sotilla ait Chone ile proje yöneticisi söylüyor. Bu nedenle, büyük bir masa ve bir tezgah da ziyaretçileri karşılamak için planlandı. ofis mutfakta boyunca baskın renklerin bir yansımasıdır: -the duvarlar boyalı olmayan beyaz bir üs ama ahşap çıtalar ile kaplı- nüanslı ve siyah antrasit ayrıntılar, sofistike ekleyen bir kombinasyonu ile geliştirilmiş.

mutfak boş

Yemek odasına Paralel Viking mutfağa varlığına bir yarı profesyonel meslek sayesinde sahip mutfak çalışma alanıdır, İki fırınlar ve dört brülörler teppanyaki ızgara ile donatılmış ve, bulaşık yıkama alanı için bir ve gıda hazırlanması için bir: geniş 122 cm ve iki lavabo buzdolabı.

Bu dolaplar için olacak!

Tüm dolaplar siyah granit tezgah ile kombine beyaz lake ahşap, olduğu gibi yapılır. "Biz o sıcaklığını kazanmıştır neyi öldürmek için tedaviyi verdik," Lluisa diyor. Sonra kiler tam alana yanında raflar Chef KitchenAid Dokunmatik sistemini içeriyor olmasıdır. Bir program, bir vakum paketleyici ve soğutucu, "hepsi özelliklerini muhafaza o kadar hızlı gıda donduran bir cihaz" pişirme için bir buhar fırınında oluşur, açıklık getirmektedir. Bir tam alan 122 şişe kadar uygundur büyük vinoteca.

ofis planchador için

ofisine sonra, ayrı bir oda olarak tasarlanmış planchador giriş vardır. Yanında, bir dolap yemek ve kahvaltı için gereken elle herşeyi sağlar. Bu kahve ve çay için ekmek veya biri için bir çekmece gibi bütün ayrıntıları ile donatılmıştır.

Meşe odun değil, görünüyor

Odanın diğer aslında ahşap taklit eden bir taş olan meşe döşeme, varlığıdır. "Ahşabın tüm güzelliği vardır ama çok daha ne leke ne de çizik deneyimli çünkü bu çok minnettar topraktır".

Galeri, 13 fotoğraf
BU TARZ İNGİLİZ MUTFAĞI AĞZI AÇIK Bırakılan

Aynı zamanda dikkatli aydınlatma çok olmuştur. Böylece, ofiste asma lamba gizlilik iyilik, genel aydınlatma ve iç dolaplar led karşılandı iken. Son olarak, çalışma alanında ışık geliştirmek lambalarla aydınlatma armatürleri ve mutfak tezgahı güçlendirdi.