Pratik ve şık mutfak büyük zevk verir ve daha damar çekme yapabiliyor "cocinillas" Mutfakta bile az taraftar. İyi dağılımı, fikirler dolapları için yeni bir renk, pencere Burada, mutfak görünümünü değiştirmek şehirli veya ülke olmadığını fikirler bulacaksınız ... Böyle antik karolar gibi ayrıntıları eşikleri, sırayla her şeyi elde etmek.

Mutfak Country House

1. beyaz ve ahşap dekore

salamura ahşap kirişler Mutfak
galeride bulacaksınız Bu mutfak, bir tasarım mimarı&bir plan Fikir depolama gerekli el altında her şeye sahip olmak. bahçe marka dağıtım ve ayrı mutfak ve yemek alanına çıkış.

Düzensiz 2. yeşil boyalı

yeşil su ile rustik mutfak
Şimdi, "U" bir mutfak. pencerelerin altında uzay ve kurtarmak için tek kör duvar üst düzeye çıkarın. gdev Mimarlar Ignacio Garcia Vinuesa iç tarafından yeşil suda lake cepheleri, aynı zamanda aletleri entegre.

3. Toskana ilham

kiremitli yangınları ile beyaz mobilya ve üçgen alanı ile Mutfak
Mutfakta Galerimizdeki göreceksiniz bu gaditana evin kalbidir. sahibi ve mimarı Eduardo Dorissa, hedefin varlığı, onun eşik karoları, zemin tüf ve çalışma çan tarafından tasarlanan Toskana mutfaklar cazibesini korumaktadır.

modernite ve gelenek 4. toplamı

mansart çatı ile rustik mutfak
rustik Katalan tonozlu tavan altında, mobilya cepheleri çelik ve venge ve yarı profesyonel aletleri mükemmel uyumudur. Sonuç güzellik ve işlevselliği birleştiren bir mutfağıdır.

Galeri, 8 fotoğraf
mutfağınızı yeniden dekore et!

İyi kentsel mutfaklar dağıtılan

1. Bir ön Planlanan


Mutfak şeklinde lamba cam küre, gri duvar ve zemin hidrolik
Işık ve geçit girişini temizleyin. Buna paralel olarak, yüksek bir masa kahvaltı barı yapar. Tezgah ve ahşap beyaz renklendirmek gray walls ve mobilya, La Albaida'daki. mozaik döşeme renginin tonunu belirler. galeride kontrol et.

2. Büyük fonksiyonlu ada

merkez ada beyaz renk çelik Çatı çatı mutfak

su ve pişirme alanı artı çalışma yüzeyi ve depolama bol toplar. Bu paslanmaz çelik mobilya ve granit tezgah (bütün Ikea) birleştirir. Yanında vajillero ve ahşap yemek masası sıcaklığını ekleyin.

Bir kahvaltı bar içeren 3.

kahvaltı barına sahip Mutfak
Bu hızlı yemek kullanışlı, ödev yapmak veya misafir kabul. Mobilya, Doimo Cucine, beyaz Silestone tezgah açık meşe olduğunu. Çatı halojen spotlar entegre alçaltılmıştır.

4. Açık netlik

Pencerenin altındaki ince uzun mutfak ve ofis cam duvar
oda ile iletişim kurar cam duvar sayesinde. Ayrıca bitki dar boru etkisini önler ve iç Lupe Rebollar paralel dağıtımı uzatılmış. ofis pencerenin altında, alt kısmında bulunmaktadır.