malzeme yığınları Pisa kulesi eğilmeye başlarlar rahat tablolar, ya da yere yığılmış, bu bir çözüm bulmak için zamanı geldi. Raf kabinini veya dolap rafları biri ne yok? Eh katıl "raf tarzı". raflar tırmandıkça duvarlar faydalanabilecek alanın olumsuz etkisi ve ayrıca evde her mekana sığmayan: oturma odasından yatak odasına, hatta tuvalete. İşte size ilham için bazı fikirler vardır. nasıl duracağını görmek ister misiniz? Sonra galeriyi kaçırmayın.

Galeri, 10 fotoğraf
SADECE RAFLARDAN İLE WIN UZAY!

Bir sunucu içinde bir okuma alanı oluşturma

Sadece üç raflarında ile oturma odasında bir okuma köşesi oluşturabilirsiniz. galeriyi girer ve o dekoratör Carmina Sanz nasıl yaptığını görüyoruz. O iki küçük bölmeler arasındaki raflar entegre terasa geçit kullanılır. alt raf, toprağın 60 cm, mumları ve tencere desteklemek sağlayacaktır. Ve tavan, raflar kitap ve kutulardan daha yüksek, 50 ve 80 cm.

Odanın bir köşesinde bir minidespacho kazanın

galeride göreceğiniz ofiste bakın: genişliğinde 1 metre üç raflarında ve derin 40 cm oluşur. Küçük ama bilgisayar, bir masa lambası ve kitap veya bağlayıcıların için raflar bir çift için yeterli. Bu, bir duvar açıklığı içine gömülü Jeannette Trensig tarafından tasarlanan ve bir yan tablosu ile tamamlanır.

Depolama sitesi ile yatak başlığı oluşturun

kazanan sitesi kaydetmek için izin veriyorsa, küçük bir yatak odası, herhangi bir strateji geçerlidir. Duvarın bir çift raflar duvara ile bu tasarımın Carmen Quirce gibi bir yatak başlığı oluşturabilirsiniz. rahat ve yatakta oturup zaman sırtınızı destekleyecek edebilmek için, bir tahta ile kaplı veya yatağın arka DM edilmelidir. İlk raf hizalanmış ve yere vurmak gerekir. İlk 20-25 cm ikinci raf koyun. yüklü Ve bir kez onları duvara aynı rengi boya.

raflı Domitorio bir yatak başlığı olarak çalışmak

kapıların üst süsleyin

Onlar için boşluk yoksa doldurulmuş hayvanlar ve bebek, dekoratif kutular, nesnelerin küçük koleksiyonları ..., kapıların üstünde raflar yükleyin. metre kaybetmeden bunları ortaya çıkarmak için hizmet edecektir. Yani, küçük alanı elde sığ raflar, maksimum 20 cm seçmeyin.

Dramatik mobilyalar, iki raf yerini artırır

hiç kolay, daha ucuz ve daha hafif seçeneği yoktur. Sağlam görüntüleme kabini için kalın ahşap (en az 5 cm) seçin. Ve ince seramik lavabolar yükünü taşımak üzere, bu katı olması en iyisidir. Çok ağır değildirler havlu ve jeller, alt raf üst daha kaimdir olabilir.

Galeri, 10 fotoğraf
SADECE RAFLARDAN İLE WIN UZAY!

Sadece raflı büyük bir dolap planlanan

Duvar duvara ve tabandan tavana kadar. soyunma odasında her santimetre yararlanmak nasıl bizim galeride bak. kutuları bile Marie Kondo dalga yapacak şekilde düzgün her şeyi elde yardımcı olacaktır.