Meritxell Ribé dekoratör oturma odası, üç Noel tarzlarda yeniden evinin kapılarını açtı. Kırmızı, mavi ve gümüş ve bir el yapımı bir dokunuş. Hangisini tercih edersiniz?

Kırmızı 1. klasik sonsuza

kırmızı tonlarda Noel oda

baca, ağacın ve masa: Biz üç kilit noktalar üzerine odaklanmıştır üç farklı tarzda bu odayı süslemek için. akılda Çocuklar, bizim kırmızı oda naif bir dokunuş, ışıkları ile yün çorap Blaubloom veya Foimpex evler gibi ayrıntıları var.

içinde aile ocağı, İskandinav tarzı yeşil çelenk ve taç Acanto. Marina, beyaz ve kırmızı ağacın büyük topları top türünde, & Eş topları sallandı ve bant Foimpex Evi Hurda.

Masanın üzerinde, Keçe paspaslar Cottage Little House ile İskandinav tarzı tepsileri.

Daha kişisel dekorasyon için kağıt 2. Detayları

altın tonlarda Noel yaşam

Prats Roser Marisa Bernal ve geri dönüşümlü kağıda dayalı el yapımı ayrıntıları ile süslüdür ikinci odası, bize yardımcı oldu.

ağacında Malzemeler Evi Hurda Orijinal Flyer karton ve ağaç dekor kağıdı, Marisa ve Roser işi.

şömine Onun dekor antik kitaplar için bir hediyedir. Garland, Marisa Bernal çalışması, geri dönüşümlü Kitap sayfalarının yapılır. Ve kesme yıldız ayna süslemek için hizmet etmiş. çıkıntının biz eski kitaplar koyduk, Little House Cottage, cam mumluk ve tel Acanto ve pürüzsüz İskandinav tarzı.

Galeri, 6 fotoğraf
Bir konferans salonu, NOEL üç tarzı. SİZİN NEDİR?

mobilyalarda sehpa biz Foimpex paslı tepsileri seçti; Eski Cottage albümü Little House; kurdela ile süslenmiş cam vazo ve Şamdan İskandinav tarzı, House, Hurda. Little House Cottage, çelenk ışık şamdan Foimpex ve Mimub geyik şifoniyer, On. İskandinav tarzı kron.

mavi ve gümüş Noel taze 3.

mavi tonlarda Noel oda

turkuaz için açık mavi itibaren mavinin farklı dokunuşlar bu oda Noel farklı ve çok özel bir atmosfer verir.

ağacında Özellikle kayda gümüş ve mavi şeritler ve iç çamaşırı büyük topları vardır. gümüş topları antik gümüş madalyon gibi Blaubloom vardır. Foimpex mavi toplar ve şeritler, Ev Hurda.

şömine Sia gümüş çelenk ve Star Light Little House Cottage. Şöminenin süslemek için (Sia Foimpex mavisi gümüş ve altın,) candleholder kullanılmıştır. Taç ayna Sia olduğunu.

mobilyalarda İki büyük kristal avizeler, Estudi Meritxell Ribé, mavi kadife bir kurdele, indigo ile özel olarak hazırlanmıştır. beyaz tepsi, mavi kase ve bardak, ayrıca mavi, İskandinav tarzı. Halının üzerinde Noel topları Foimpex ile kutuları. Ve rahat içinde, çelenk ışık Foimpex ile Sia ve mavi merdiven candleholders.