Bir açık mutfak var? yarım açık veya göz atın kapalı eğer son derece faydalı olacaktır rağmen Sonra bu, herkesten daha çok ilginizi çeken! Ve biz engel veya mutfak estetiğini ütülemek değil aletleri gizlemek için öğreneceksiniz.

Genellikle bu denge çok kapınızın önünde mıknatıslar uzak diyarlara, uygunsuz çamaşır makineleri veya mikrodalga fırın ve sütunlar görünürlük ile çok büyük bir aralığı başlık varlığı, buzdolabı ile kırılır. senin aletleri Fark edilmemek için Üzülme, biz çözüm var.

Bu campanada verir

Eğer kaput mutfağınızda yıldızı değil istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. En sık kullanılan aynı panelarla cephede mutfak mobilyası olduğunu. Bu nedenle, hava dumanı uzaklaştırmak üzere filtre edilir görünür sadece taban panelleri bırakarak yüksek modüllü bir uyum sağlar.

ada mutfaklar için ideal bir diğer çözüm, çatı modellerinin elinden gelir. Bu mekanizmalar gömülür ve yarıklar ile, sadece bir dikdörtgen paslanmaz çelik maruz dış kurşun tüp içine ve buradan da çok duman aracılığıyla. pişirildiğinde Ve elveda soğuk çelik karşı baş. Eğer galeriyi girerseniz güzel mutfakta uygulanan bu fikri göreceksiniz.

Galeri, 13 fotoğraf
Oynatır gizlemek ve MUTFAKTA aramak

Ayrıca mutfaklar için ada ideal bir kare aynı böylece pompa gövdesini kaplayan ile devam eden, tavan ayrılan dikdörtgen küp oluşturan alçıpan ile kapağı olup.

Soğuk, soğuk ...

Başka hantal cihazlar mutfağınızı olmalı ya evet buzdolabı olduğunu. Gizlemek ve bir gardırop geçmesine istiyorsanız, mobilya aynı cepheleri ile panélalo. buzdolabı, söz konusu dolap kapı kapı takmak özel kancalarla diğer modüllere veya duvara ve panela doğrultusunda donatılmış fişi ile bir delik yerleştirilir. Bu kadar kolay.

Sıcak, sıcak ...

mikrodalga fırın gizleme ve giderek yaygındır. aletleri ön açıklık olduğu için, pratik değildir panelarlos, hangisinin daha iyi sakla bir dolaba veya ön ile mobilya gibi aynı renk ve çözüm görüntü modelini seçin. gizli kalır o?

mikrodalga fırın ve mobiliario_00379409 O ile aynı renkte

Ve biz iki çözüm öneren, pişirme aletleri ile devam "kamuflaj" cam seramik ya da indüksiyon ocak. Siyah bir tezgah varsa Birincisi, aynı renkteki bir in vitro tercih edin. tezgahınızda beyazsa Ve aynı şekilde, beyaz bir plaka modeli (evet, onlar var!) birbirleriyle eriyecek seçin. İkinci seçenek paslanmaz çelik kapaklı, çok işlevli pişirme sistemi seçmektir. nasıl bu kaynak görmek istiyorsanız, galeriye gitmek.

yıkayıcı Güle güle

Ve biz (hayır, Allah aşkına! Biz onsuz ne yaparım?) Bunu yok etmek için, Ama biz mutfakta zaman bizim gözden çıkarmak istemem. Sen mobilya bir deliğe uyacak ve düşük modüllü gibi bir kapı koyabilirsiniz. Bir sütun çamaşır makinesi ve kurutma makinesi Veya, bu makineleri kapsayacak şekilde güzel bir keten perde kullanır. Ayrıca mutfakta bir çamaşır yıkama alanı tahsis ve bir dolapta geçmesi yapabilirsiniz. Nasıl? galeriyi girer ve bak, bak ...

Galeri, 13 fotoğraf
Oynatır gizlemek ve MUTFAKTA aramak

Küçük ev aletleri, nasıl düzenliyorsunuz?

Genellikle durup dururken, bizim mutfak tezgahı kolonize. İşte bir anda bazı iyi korunan tutmak için çözümler ve el vardır. Tost, kahve makinesi, tost makinesi, Thermomix ... gerekli değildir bir tezgâh üzerinde rahatsız edici olduğu kadar gereklidir. Eğer güzel açık mutfak istiyorsanız Yani, bir kabın içinde toplayın. kör açılması bu konuda gerçekten yararlıdır. Veya fotoğraf olarak iç uygulanabilirliğini% 100 bırakarak kabine yanlarına gizli geri çekilebilir kapı açılması, ile kabine.

Dolap yan kapılar escamoteables_00357162 küçük cihazı saklamak için

Ayrıca örneğin, aynı veya komşu bir mobilya ya bir rafta, metal bir kahvaltı köşesi oluşturabilirsiniz. ve küçük mutfaklarda tepsileri avantaj köşeleri döner ile Cornerbacks çekmeceler, tür cihazları tutmak iyi bir yer olabilir. Yukarıdaki yer kaplar (ve istismar) istiyorsanız Raflar veya dolapları, onlar için iyi bir yer olabilir. Eğer Size mutfağı vermeyin Son olarak, her zaman uyum içinde sipariş sayaç ve grup üzerlerinde bir köşe olacak.

diğer ...

bulaşık makinesi aynı mobilya cepheleri ile panelli, ancak daha rahat kullanmak için, görünümüne komutların yaptığı dize bırakarak düşünmek zorundayız edilebilir.

Eğer iyi şaraplar hayranıysanız, bir şarap barı olmadan yapamaz. Hepsi boyutlarda gelir, ancak bir mahzene mutfağınızı çevirmek istiyorsanız, ağ geçidi tarafından daha az görünür Bu cihazı bulunuyordu. Adanın bir tarafı, örneğin, bir yer olabilir.

Galeri, 13 fotoğraf
Oynatır gizlemek ve MUTFAKTA aramak

Gizlendiklerinde aletleri ve sipariş mutfaklar üzerindeki etkisi özelliklerine sahip olduğunu görmek ister misiniz? Galeride ara ve çözüm bulmak.