"Onlara, evler size seçim olduğunu değil düşünenler biriyim, "Lorena ikna diyor." Şans, beni sev bir evin ben Cantabria için yaptığım bir gezi, gördüm bir gün, üzerinde. Bu arazinin bir sürü kendi akışına ... gerçek rüya ile, pastoral bir konumda yer alan eski bir sabitti. Aslında bir süre sonra, bir dergi aracılığıyla saygısız, orada olmasıdır.Hayallerimin evin bir fotoğraf, ve satışa oldu! Hayır ben inanamadım. Ev bana bulduğunu gibiydi. Biz çekinmeden aldım. "

Galeri, 20 fotoğraf
ormanda hikayesi ev

Oradan bölgede bir oluşturucu, José Luis Tirador hazırlanmıştır rehabilitasyon görevi başladı. Lorena ne istediğini net olmasına rağmen, onun arkadaşı olmasının yanı sıra iç mekan tasarımcısı ve Laminter dekorasyon stüdyosu sahibi olan Ana Delgado, tarafından tavsiye izin verdi.

"En önemli şey evin harika ortamının tam olarak yararlanmak için ve bahçeye önem vermek. Yani, biz açık yemek alanı ve küçük bir bölümünü yerleştirmek neden günün her saatinde doğanın tadını çıkarmak için büyüleyici bir nokta oluşturdu var. bir aperatif, kahve için mükemmeldir ya da konuşmak "diye Lorena diyor. Onlar sundurma güzel oturma alanı ve muhteşem bir bakış açısı olan bir bankta duruyordu.

cumbalı pencere ve şömineli salon

Biraz ana evin dışında kırmızı boyalı küçük bir ev var. "Bu kız -concreta Lorena- için tiyatro var. Biz her zaman bir rüya vardı ve şimdi o almak zorunda, fırsatı buldu. onu inşa, ancak hakkında önce tereddüt hızla bir fikir geldi İsveç'te tipik geleneksel yapılar kopyalamak, Kocamın yerli ülke. Bu yüzden bizim yeni evinde kendi arazi parçası olurdu. "

taş ve ahşap kirişler gibi tüm olası orijinal malzemeler kalmıştır evin Reformu ve pişmiş toprak zemin karoları ve geleneksel marangozluk alanı yerleştirildi. "Ben bloğun kırsal atmosfer korunur istedi. Ben rustik lezzet seviyorum "Lorena diyor. "Ben de içeriden manzaranın tadını çıkarmak için heyecanlıydı, bu yüzden duvar boyunca çalışır ve ev boyunca hayat ve ışık dolu bir cam cephe yüklü" diye memnun açıklar.

Bu maddeye İlgili

Şık dekore edilmiş ahşap bir ev

Şık dekore edilmiş ahşap bir ev

Daha sonra bütün ortamlar ve iletilen farklı zaman kalması, böylece boşluk dağıtmak için zaman oldu. Ana ile birlikte, o çıkmadan yemek odası ya da açık mutfak, bağımsız bölüm bitkinin dinlenme kapalı ayıran alçak duvar gibi böyle büyük çözümler buldular. Salonda, cam panel ile doğa peeks bir arka koltukta almayan, görüşünüzü engel bir çekme kuvveti düşük artış, seçti, ve başka hangi bunları tam olarak zevk için, önüne yerleştirilen . "Ben pembe bir oda olmasını istedik. Ben bir iç tasarımcı arkadaşım Mónica Jessen, için yorumladı ve o diyor birçok mobilya seçimi ile bana yardımcı ve o da büyük olmuştur boyalı bir sandalyeler, renk tanıtmak önerdi. "

Eğimli tavan çocuk odası

Onlar kendi deyimiyle "ev, istedin" mutfak mobilya ve rustik kaplamalar için seçti. Merdiven yatak odası yol açar. Kızlarda Lorena bir ranza ve çekmeceli ilave yataklı maksimum boşluk yararlandı. "Normalde kızlarıma arkadaşları eve gel. Sahilden döndüğünüzde Yaz aylarında, her zaman herhangi bir 'üzerinde çocuğun' ile ilgisi "diye şaka. Ayrıca, birçok ülkede, ABD ve aralarında İngiltere içinde yaşadıktan sonra ve sonra "ilan bir sevgilisi dekorasyon birçok çeşit gördükten dikkat tipik New England tarzı, 'Sevimsiz' bir dokunuşla "diye bir kahkaha açıklanır. Her iki yatak odası "rustik ve romantik arasındaki" o atmosferini yeniden istedi yüzden. gri tonlarda boyanmış ahşap ile, halı zemin, duvarlar mükemmel uyumlu baskılar ve tekstil çiçeklerle kaplı ve, elde nişan! "Bu ülke dekor Nantucket (Massachusetts), biz yaz geçirmek için şanslı pastoral ada hatırlatıyor".

Galeri, 20 fotoğraf
ormanda hikayesi ev

O ilham ile, güller yatağın karşısındaki duvar boyunca çalışan yeni pencerede ışık sayesinde dolu odasından duvarları doldurdu. Sonuç, aşırı olmaktan uzak, yeniden oluşturur romantik ve sıcak bir atmosfer Lorena aradı. o bir heves bir evde çarpıldı çevirmek başardı çünkü o mutlu. herkesin rüya değil mi?