Eğer düğün kutlamak için tercih yer çok önemlidir. Bağlantınızı ev sahipliği yapacak, ancak site hafızanızda sonsuza kadar kalacak ve misafirleriniz bu sadece. D-Day o töreni ve resepsiyon yapılacağı (daha iyi onun içinde eğer rahatsız hareketleri önlemek için) iyi seçimi büyük ölçüde bağlıdır, büyülü bir gün, oldukça özel olun. Bu yüzden dört rüzgara bağırmak en büyüleyici yerlerden on iki kişilik bir listesini yaptı: Evet, istiyorum! Bazıları bahçeleri bizi fethetti, onun iskele diğerleri, ormanda kendi doğal ortamlarında tarafından diğerleri ... ama hepimiz kalbimi çaldılar.

1. 30'lu bir malikanede bir düğün

Ca l&# 39; Iborra (Mataro, Barcelona)

çevre ca kutlama dışında liborra tabloları

Bu samimi bir düğün ve cazibe kutlamak için kişilik, zarif ve çok yönlü ile mimarlık ve gastronomi arayan alanlarının severler için ideal bir yerdir. Ca l&# 39; Iborra bir Noucentista tarzı malikane 1930 etrafında inşa ve zorlu olayları gerçekleştirmek için daha sonra restore edilmiş. Birden fazla 80.000 m2 bir çiftlikte meşe ve Akdeniz çam çevrili eşsiz bir yerdir. Onun çevresi ve görünümler deniz asansör arka planını Maresme sahil benzersiz ve karakteristik peyzaj vardır. La Pergola Ormanı (doğal maden) ve Göl: emlak dış üç ana alana ayrılır. Salon, Kütüphane ve salon Ca l'Iborra, doğal ışık alan bir açık alan, iç mekanlardır.

Bir serada bir konağın ve bayram öncesi 2. Töreni

malikâne sera (Bueu, Pontevedra)

malikanenin Sera bayram kutlamak için

Burası daha pastoral olamaz. Sera Pazo de Santa Cruz Pontevedra haliç sihirli doğa ve tarih rüya günbatımının zevk vardır bir yerde, bir araya gelip sürede Galiçyaca efsaneleri, yaşar bütün ihtişamıyla, görülebilir yerdir. Tören tahıl ambarı için, muhteşem bir bahçe içinde oficiarse veya orman on yedinci yüzyılda şapelde gizlenmiş küçük de olabilir. ziyafete için, İngiliz tarzı sera sürpriz ve düş için, unutulmaz bir düğün için son dokunuş koyar.

eski ağaçları arasında 3. Casate

Finca El Monje (Parque del Guadarrama, Madrid)

banket keşiş içinde Finca

Parque del Guadarrama'da yılında Boadilla del Monte, Finca El Monje 3 km uzaklıktadır. yaşlı ağaçlar ve çeşitli binalar ile 50'den fazla hektar, en önemli on dokuzuncu yüzyılın sonlarında inşa edilmiş ve artık bu tür düğün rüya gibi etkinlikler için restore edilmiştir Ruspoli Sarayı'dır. Onlar Albada 200 kişi üzerinde düğün düğün planlayıcısı ocağın için kişiselleştirilmiş catering hizmeti sunan tarihi ve doğal güzellikleri, tam yerlerdir. enfes Onun dekorasyonu, bizim gibi olmayabilir. galeride bu şirin yerde daha fazla boşluk bak.

Galeri, 39 fotoğraf
BİR RÜYA DÜĞÜN İÇİN ŞİRİN 12 siteler

4. Elegance country tarzı

Aldeallana (Segovia)

banket masa Aldeallana

ülke tarzı sevenler için, burası onlar hayal her şeyi temsil eder. çiftlik Aldeallana meşe ve çam, harika manzaraya ve stratejik bir konumda 300 hektar, Madrid 75 km ve Segovia 20 km sahiptir. otantik Organize &# 39; tarla düğün&Sivil ve dini ve her zaman benzersiz, hiç de konvansiyonel yapar şık bir dokunuşla hem; # 39. bahar ya da yaz ise, sivil töreni muhteşem bir manzaraya ve özel gün batımı keyfi, evin çevresindeki bahçe meşe altında yaşayacak. düğün onların yaktı şömine Aldeallana, onun kayrak zemin ve pencerelerden gelen sıcak, romantik ve kış ışığı ile odalardan birinde hazırlanmış sonbahar ya da kış, ise. Gelin ve damat için yaptığı paketidir ... galerisinde Ona bakın!

5. Eski bir un değirmeni ve iskelesi olan bir göl

Sant Lluis Farinera (Girona)

Farinera de Sant Lluis iskele

Aşık riskiyle unutmayın. Bu yeri ziyaret için geç on dokuzuncu yüzyılın Harinera San Luis de Pont de Molins gelen heybetli bir modern binada teslim etmektir (eğer resim galerisinde daha ayrıntılı olarak görebilirsiniz). iç tasarım, narin, zarif ve seçkin sahneler yaratarak Farinera dayanmaktadır Anglo detayları ve yenilikçi mobilya Empordà ESTIL kombinasyonu sayesinde elde etti. Şık bir atmosfer & Dengeli bir tasarım ve avangard dokunmatik teknolojisi ile işçilik ruhunu yansıtan bazlı yumuşak ifade parçaları. Ve romantik göl ne olacak? Bir için ağaçlar ve bahçeler arasında, orada töreni organize edebilir "Evet, istiyorum" yankılanan ve garantili.

6. Bir kralın sarayında düğün kutlayın

Granjilla (Madrid)

taş dış cephe Granjilla

şehir Madridli bir 40 dakika, El Escorial Manastırı yakınında dinlenme ve aile bahçesinin onun beşte olarak onaltıncı yüzyılda Kral Philip II tarafından inşa Finca La Granjilla evler Parkı ve Palacio de la Fresneda. Doğa aşığı ve parklar, bahçeler ve hidrolik cihazların büyük bir hayranıyım, kral bu tarih ve şıklık bugün nefes bir yer yaptı. Son ana bina ve bahçeleri modern bir rehabilitasyon olmuştur. La Casa de los Frailes, onun Rönesans manastır bahçeleri ve havuzları bugün ayrıntılarıyla ve düğün masalı barındırır.

7. Bir onsekizinci yüzyıl çiftlik çekicilik

Mas d&# 39; Alzedo (Valencia)

Mas d'Alzedo mesas

geleneğe saygı ile dikkate son teknolojinin avantajlarını alarak yeniden bu onsekizinci yüzyıl çiftlik evi, eşsiz kutlama etkinliklerine ayrılmıştır. Sadece 18 dakika şehir Valencia Turia Doğal Parkı'nın karşısında, Ribarroja bulunan ve dekor hazırlama ile tat kamaştırmaya kapalı ve açık alanlarda sunmaktadır. Mas d&# 39; Alzedo samimi düğün ve büyük, en fazla 800 misafir yer için ideal bir yerdir.

severler endüstriyel tarzdaki için 8.

Mas Les Lloses (Valencia)

MAS LES dış Lloses

Mas Les Lloses Sagunto ilçesinde Sierra Calderona dibinde, portakal bahçeleri ile çevrili yirminci yüzyıldan kalma eski bir çiftlik evidir. Onun eski depo düğün gününde en iyi sonucu elde etmek için bunu bir çok yönlü ve eşsiz yer açmak, doğayla iç içe düğün ve büyük endüstriyel stil dış, için mükemmeldir.

Galeri, 39 fotoğraf
BİR RÜYA DÜĞÜN İÇİN ŞİRİN 12 siteler

9. Nouveau koloni Embrujo

Mas Plana Mallorquí (Tarragona)

çiftlik bir çam altında düz tablolar mallorquí

La Masia, modernist-sömürge tarzı, çatılarının muhteşem manzarasına sahip, gözetleme kulesi duruyor zemin katta, birinci katta ve çatı üzerinde dağıtılır. çiftlik önünde bir asırlık çam ormanı vardır: gece inince yapraklı çam gölgede ve altında yemek yapabilirsiniz gündüzleri, yemekleri sihirli ağaçlardan sarkan mineçiçeğinin ampullerin ışık ... Ve çiftlik modernist daima herhangi bir kutlama için bir zemin olarak hareket. Orman ve değirmen sincap ve bitki örtüsü Akdeniz ormana bizi çiftlikte, en bozulmamış ve rustik köşeleri vardır. açık havada iyi, bugün tanık olduğunu sivil törenleri suyu pompalamak için kullanılan tarihi Yeldeğirmeni,.

10. "Evet, istiyorum" bir anıt

Meres Sarayı (Siero, Asturias)

Meres tam başkanlık sarayı

Anıt kategorisinde kültürel ilgi, Meres Sarayı kendi şapel, Santa Ana ve doğal bir baskı ortamına sahiptir. rustik ve zarif bir çekicilik başabaş ile avlular, bahçeler, salonlar ve odalar ile binaların bir karmaşık çevreleyen Asturian alanların yoğun yeşil.

11. Köşe büyülü orman arasında gizli

Sergude Manor (A Coruña)

ormanda Pazo de sergude evlenmek

Pazo Doğada düzenlenmiş masa ve sandalyeler ile düğün kutlarız özel orman, yol açar gür ağaçlık ve düzenlenmiş bir bahçe ile güzel bir duvarlı arazi yer almaktadır. Bir patlama! onun büyük tahıl ambarı granit, onun dovecote ve: Hepsi onun zamanının geleneksel Galiçya inşaat elemanları vardır "Casa do Forno" zamanlarda ekmek günlük yapılır nerede. şirket BOKETE Catering&Düğün hatta en küçük ayrıntıyı işleyecektir.

12. Bir çadır rüya

Jardins Roquer (Gerone)

çadır Roquer jardins

Burası onların bahçeleri ve Konak House iç mekanlarda hem düğün kutlamaları için eşsiz ve olağanüstü sunuyor. detaylar dolu bir dünya büyük bir gün, büyülü ve unutulmaz anlarla dolu bir gün yapmak için. Odalarda seçkin düğün planlayıcısı hizmet ve Photocall veya estilazo ile törene almak için eski model araba gibi orijinal gibi ayrıntıları var. Bizim galeride Jardins Roquer daha ayrıntılarını görebilirsiniz.

Galeri, 39 fotoğraf
BİR RÜYA DÜĞÜN İÇİN ŞİRİN 12 siteler

düğün kutlamak için bu eşsiz yerlerden daha büyülü köşelerini görmek ister misiniz? galeriyi girip düşünmeye başlarız ...