Bu çift sadece iki olduğu bir zaman vardı. Ve o kadar koyu ahşap dekor olduğum zamanlar vardı. Ama işler değiştirmeye, yaşam geliştikçe eğer evimiz de. "Bu evler Vall d'-tarifesinde Artiès köyü bir yerleşim alanı -in tasarlandı zamanda, koyu renkli ahşap için konfor diye ilişkiliydi. algı değişti ve şimdi bu işlevi yerine hafif ormanlardır oldu, "Carolina Juanes, iç mimar Katalan Pyrenees bu daire, yaklaşık 80 metre yenilenmiş söylüyor.

sahiplerini keyfi Yirmi yıl kadar bu konuda reform cesaret etmişti. Normal: satın aldıkları zaman, onlar genç çocuksuz çift, sevgi kayak ve burası büyüleyici manzara idi. Fakat iki yıl sonra, onun iki kızı, ikiden dörde kadar yetiştirilen sahip, kendi zevkleri ve ihtiyaçları gelişmişti. Yenilenmiş bir evin fikri harika eserler geçmesi ne de yapısı hakkında hiçbir şey değişmedi rağmen. Bu nedenle, reform öncül rengi ile netlik kazanacağı oldu. "Bu ev daha modern ve şeffaf konut dönüştü önemliydi," iç mimar diyor.

00417824

"Sahipleri zeminimize bambaşka hava vermek istedim; ormanda ve koyu ahşap, tekstil ve mobilya yenilemek ve sel ışık evin olmadan, "Carolina diyor, açıklığa kavuşturuyor: "Biz bilmiyorduk ama kabinede işimi görmüştü ve benim tarzı sevdim".

kirişlere marangozluk kapı ve pencerelerden tüm kumlu ahşap, doğal bırakıldı ve daha sonra onları bir beyazımsı patina verdi. "Parke yemek odası, kızlar için ana yatak dolap veya yatak bankası olarak, bir kez daha Clear- ve onu izin mobilya koymak -to değiştirildi, bunlar beyaz lake edilir". Aslında, bu daire sadece 80 metre para kazanmanıza yardımcı yıldız elemanlarının üçüdür.

Banka odada mini uzayda 10 kişiye kadar hizmet verebilir. Ana yatak dolap altına depolama da dahil olmak yapı gibi bir tren, kızlar için bütün ev keten ve yatak tutar.

Galeri, 10 fotoğraf
SO BU DAĞI YENİ STİL IS

Carolina ayrıca tekstil seçiminde yer aldı: "engamamos beyaz, gri ve renkli taş," demode ve her mevsim için hizmet veren vermeyen bir kombinasyonunu. Şimdi, tüm yıl boyunca evi: kışın kayak, yazın ise, doğa yürüyüşleri. Fantastik şekilde sonsuza kadar genç kalmak için.