Ayrıca tığ işi yatıştırıcı gücünü keşfetti mü? Kendi elleriyle daha da ... sen harikalar yapabilirsiniz! Bir süredir kanca artık ninelerin meselesidir ve eğilim döner. Ve tabii ki, aynı zamanda dekorasyonda.

Eğer hala mevcut ortamlarda süslemek veya bu el yapımı aksesuarlarla tabloyu elbise bir fikirlerle dolu galerisi ve çok şık DIY hazırladık ile tığ sığabilecek herhangi şüphelerim var. sizin için yapılmış aksesuar ve ayrıntıları ile evinizi dekore edin!

Bir bardak altlığı peçete lamba

Eğer büyükannesi miras paspasları alır ve bir hassas lamba dönüştürerek daha deneyelim. Ama böyle kilim var, bit pazarlarında ve mahalle mağazalarında onları bulmak, ya da kendini yapabilirsiniz.

Lamba tığ sonucu

hüner oturma odanıza kişisel bir dokunuş vermek hangi ile tek lamba için çeşitli şekil ve tasarımlar paspasları birleştirmektir.

Size gerekenler:

  • Dantel. Onların büyüklüğüne göre, 20 ila 30 paspasları gerekir. Lambanın ağırlığında ayağa onları kalın iplik seçin.
  • Globo. Çapı onlara yaklaşık 80 cm al. yumruk topu balonlar küreseldir ve klasik oval daha iyi olacaktır.
  • Cola. hamur için, ½ fincan beyaz tutkal, ılık su 1/4 litre ve mısır unu ile yarım fincan karıştırın.

adım adım

Darbeler. aşırı, yavaş ve dikkatli Şişirilmemiş balon yap. onlar süreçte kırılma eğilimi nedeniyle birçok rezervi satın alın.

Yapıştırın. Paspas yapıştırıcı ile ıslatılmış ve boşluk bırakmadan yerkürenin üzerine koyun. Yarım tutunan ve kuru iki gün izin verin.

Parçaları. balon Döner ve diğer yarısını çalışır. tutucu geçmek üstünde bir boşluk bırakın. Balonu tıklatın dışarı koparmak ve lambayı monte.

Galeri, 14 fotoğraf
MODA CROCHET IS

renkli dantel bir çelenk

çocuk partisi dekorasyon veya kız yatak odasında biraz renk koymak için mükemmeldir. Bazı dantel renkleri ve biraz daha uzun uzay olmadığı kadar işgal edecek bir ipucu (eğer tuhafiye içinde satın alabilirsiniz) gerekir. aynı mesafede (yaklaşık 15 cm) olmaya çalışıyorum dantel diker. ne kadar iyi resim galerisi bak.

Eğer dantel arasında daha fazla boşluk bırakırsanız çocuğunuzun çizimleri asmak için alabilir.

Tekstil noktası tablosu

Belki büyük bir dantelli masa örtüsü biraz abartılı veya çok kalın olurdu yerleştirin fakat ... ne küçük ayrıntılar hakkında? galeri bir masa örtüsü veya peçete halkaları üzerinde bajoplato, masa örtüsü gibi tığ elemanları ne kadar iyi bak. Bir yuh!

00230192

Tekneler özel mutfak

Bir mat ve kravat. Bu sizin mutfak veya el yapımı cazibesi ile eşsiz bir hediye dekoratif ayrıntılı olarak koruyan basit bir kavanoz açmak için ihtiyaç vardır. kavanozun içeriğine bağlı olarak kravat rengi seçin.

Aromatik. Eğer tekne aromatik istersen, kaba tuz ve kurutulmuş lavanta karıştırılarak kendi lavanta tuz hazırlamak.

ayak baş kroşe

göründüğü kadar, varsa. Eğer tığ ile iyi ele sahip ve zaman harcamak isterseniz hatta kendi halı ve yatak başlıkları yapabilirsiniz. bicolor'daki bir tasarım motifli yuvarlak halı çocuk odasında harika görünüyorsun. Ne kendi etiketi ile bir yatak odası istiyorsun? çalışmak ve böyle bir yatak başlığı yapmak için alın. Sen yerine yeterli kanca veya askı olacaktır. Orijinal imkansız aşkın!

00425922 44341084

Eğer tığ cesaret yoksa, her zaman zaten bitmiş satın alabilirsiniz. Bu başlık Fina Badia Örme Studio olduğunu.

Hala tığ dünyasında başlayan teşvik değil mi? Tat ve lezzetli, rahatlatıcı ve eğlenceli ne olduğunu görüyoruz. Burada daha fazla fikir Bak ... doldurulmuş hayvanlar, giysi, aksesuar ayrıntıları dekorasyon gelen her şeyi yapabilirsiniz.

Galeri, 14 fotoğraf
MODA CROCHET IS