Biz girildiğinde küçük bir bahçe geçtikten sonra, midmorning güneşin okşamak bize eşlik eder. Sağda, cam bölme arkasından, beyaz ve çok hoş bir mutfak vardır.

"Ben İskandinav dekor, beyaz tahta, meşe parke, aydınlık odalar seviyorum ..." Biz örnek zaman onun ev için hissettiğini tutku gizlemez sahibi, diyor. "Biz onu satın biz yeri, cephe ve biz onu gördüm olanakları sevdim ama iç yüzden neredeyse her şey yararlanmak olamayacağını bozulmuştur." geri yaşamın görev mimarı Albert Blanch tarafından verildi: "Biz tamamen bir yapıya yenilemek zorunda kaldı. Biz sadece asil merdiven kurtarabilir. "

büyük pencereler ile oturma odası

ışık ve görüş, renk ve malzemelerin birleştirilmesi için geniş ve havadar alanlarda, birkaç engelleri ...: Mutfak ve evin iç sırlarını keşfetmek "Dağıtım mobilya duvarları ile daha yaptı "mimarı ekler. "Biz işi başlayabileceğini kadar Birkaç yıl sürdü -biz sahibi-diyor. Bizim bin sorunları çözmek zorunda, bizim üçüncü çocuk doğdu .... "

Galeri, 17 fotoğraf
Nordic, BEYAZ, YEŞİL, taze, parlak ... biz DEVAM?

Geniş bir oturma odası büyük bir açık bahçe cam açık olan: "Yaz aylarında biz kapıları açın ve bir çok benzersiz ve keyifli bir aile ortamı oluşturmak. Kollu elbise keten kanepeler de, tesadüfen, benim şirket Coco" için kendimi tasarım hangi en yaza bulunmaktadır.

"Kapıları panelli veya orijinal evin klasik ruhu şey, duvarlarda dolayısıyla pervaz, ıslah edilmiş ahşap şömine almak istedim" mimarı kesebilme özelliğine sahiptir.

ara kat kızlar. dolaplarında Dağıtıcı beyaz ışıkta monte edildi ve dört yatak DM olarak yapılmıştır.

"Dokularda yatak odası duvarlarında yeşil ve mor beyaz açıklık"

dekorasyon zaman sahibi Gaby Conde Asisti: "Matice white yatak odaları ve mor dokusunun duvarlarında yeşil ile," Bizim stilist açıklıyor. Üst katta yatak odası, banyo, giyinme odası, ofis ve teras dahil sahipleri paketi, tarafından işgal edilir. "Başlık ve duvarlar DM dikey ahşap latalar simüle makyaj plakaları ile kaplanmıştır. Aynı çocuğun yatak odası, mutfak ve salonda yaptı. boşluk birleştirmek zor bir yolu var mı, "mimarı diyor.

Galeri, 17 fotoğraf
Nordic, BEYAZ, YEŞİL, taze, parlak ... biz DEVAM?

tavan ulaşmaz bir duvar, bir tarafta tuvalet ve diğer lavaboya destek sağlar. "Çok rahat ve takdir net bir ortam oluşturur," sahibi diyor. neredeyse gök ortam havasını veren havai ışıkla Işıklık patlamaları.