"Çocuklar, bugün dışarı çıktı." Nasıl memnun arabayı almaya değilken veya bakır anlamına gelen bu ifadenin yarım kasabanın içinden. terasa açar: Bu evde sadece adım gerekir. Çocuklar için özel park. ebeveynler, yarılanma ömrü için. Ve sıkı bütçe ile. Tüm aile için bir şehir vaha düşük maliyetli versiyon olan hiçbir eksik ayrıntılar, stil ... ve sevinç!

pergola, beyaz, sisal halı üzerinde açık havada yemek, portatif masa, çizgili yastıklar, bitkiler ve çiçekler ile Teras

Beyaz, tencere, çiçek, kumaş ve güneşin yoğun renkler. Bu teras Pura vida olduğunu! İşte herkesin köşesi: gölgede bir sandalye ... Bu teras, ailece eğlenmek için tasarlanmıştır yıldızların altında ve her zaman akşam yemeği için Çiçekliklerle çevrili güneşlenme bir banka, bir tablo okumak için, hatta kilitsiz koruyan pergola, güneş gölgelik teşekkürler. Ve hepsine sahip cebinize çizik yok. Galerimizde biz anahtarları verin.

Galeri, 9 fotoğraf
TERAS "MUTLU" BÜTÜN AİLE İÇİN

Çocukların onlara göz öğrenmek için bitkiler, tazelik ve rengine ek olarak, mükemmel şunlardır: onları, onları nakli nasıl, çiçek tanımak ne kadar su ... emin Kendi bahçesi olan seveceksiniz! Ayrıca bu tür nane, kekik, nane veya fesleğen de doğal bir sivrisinek kovucu olarak otlar sahip olabilir.