Nasıl uzay optik büyümek yapmak için renk kullanmak? Ne hafif mobilya ve dekoratif zaman olacak? Hatta bir başlık olamaz olursa ne yapabilirim?

Biz birkaç metre bir yatak odası dekore etmek bazı ipuçları verebilir:

Galeri, 16 fotoğraf
16 küçük yatak odaları çok hoş

1. Çok yönlü Mobilya

Eğer yeterli yeriniz iyi bir çözüm nesneleri ve giysi ya da bir çalışma alanı kazanmak hangi bir mini masaüstü depolamak için çeşitli çekmeceli küçük bir konsol için komidin değiştirmektir.

2. Dahili

Planifícalos ne zaman, kullanışlı alan ve arzu metre yararlanabilir. Kapılar sana kalan, normal geçiş alanı için açık ve diğer mobilya ile çarpışır değilse gerekli ya alanı hesaplamak için unutmayın.

3. kumaşlar, duvar kağıdı ve boya müttefikleriniz vardır

ferahlık hissi ister misiniz? Işığı çarpın beyaz veya açık renklerde yatak boyayın. renk notlar eklemek için tekstil ve aksesuarları yararlanın.

sığacak veya kafa mı? o Yer darlığı ile çok zor ise, ayakkabı çekeceği için koymadan önce onsuz yapmak en iyisidir. Ve bu kadar mı? Hayır hayır! Sen duvar kağıdı veya örneğin ahşap gibi başka bir malzeme ile bile forrándola ile pansuman, başka renkteki benzer ve hatta daha şık etkisi başlık duvar resmi alabilirsiniz.

Sen konfor kazanmak ister misin? kumaşlar Eğer küçük yatak odası tekstüre gerek son vuruş verecektir.

beyaz, klasik elbise dolap ve cama_426005 içinde kirişli tavan ile küçük yatak odası

4. İkili kullanım mobilya

Eski bir kabine alır ve onu yatak başlığı ve oda bölücü kullanın. Depolama bankın bir sandık koyun ve kazanın ... metre kıt ise zeka ve yaratıcılık keskinleştirir ve çok amaçlı parçaları istiyor.

Bu maddeye İlgili

20 yatak odası büyüleyici rustik

çOK KÖYÜ

20 yatak odası büyüleyici rustik

5. Ae delikler

bajoventana uzay, köşeler ... hatta bir santimetre kayıp verip bu kaynakları kullanan vermeyin. Tavan tavan eğimli ise, duvar boyunca alt yüksekliği küçük bir dolap yerleştirmek ve daha az kullanan bu öğeleri tutmak için kullanabilirsiniz. Eğer varsa bir sütun tarafından sınırlandırılmış bir viraj sığ raflar yerleştirilir ve küçük bir kitapçı olun. Eve boşluklar yararlanabilirsiniz pek çok fikir var.

Galeri, 16 fotoğraf
16 küçük yatak odaları çok hoş

Bu maddenin galerisi girer ve 12 yatak odası küçük ama çok konuksever izle. konfor, sıcaklık ve çekicilik kazanan kendi uzay ve streç, uygulamak için fikirler bulmak için Emin!