görünüm Costa Brava üzerinde bir koya bu noktadan ufka kaybolur. Tablo renkli elbiseler denizci hafif ve çok Akdeniz akşam yemeğinin tadını.

Su ve tuz ve kum plaj, Akdeniz ve yaz. el ele ve biz deniz üzerinde asılı Costa Brava bu harika terasından hissediyorum ve bize bir balıkçı akşam düzenlemek için eşsiz bir ortam sunmaktadır edebilirsiniz Üç kavramlar. Buradan biz dalgaların üfürüm, tuz ve deniz tadı kokusu ile, beş duyu ile denizin tadını çıkarabilir.

Balık, yaz aylarında daha fazla gibi hissediyorum yılın zaman yok. Ve vücut akıllıca şudur: hafif ve sağlıklı olarak çok lezzetli ve besleyici bu. Neden dört tarifleri üçünün temelini oluşturmuştur.

Biz buraya çok yakın Palamós, balık tutkunları için gerçek bir gösterinin balık pazarı tüm erken öğleden sonra satın alın. meze için hamsi ek olarak, biz ana yemek için marş ve karides ve maymunbalığı için istiridye seçti. Ve biz fantezi tatlı ile hafifliklerinden telafi gelmiş, vanilyalı dondurma ile karamelize kayısı pasta yedikten sonra ağzınızda tatlı bir tat bırakmak.

bu doğal peyzaj güzelliği çok fazla "giymiş" gerekmez rağmen, biz masa örtüsü ile balık yüzme gibi eğlenceli kırpmak ile tablo dekore biz tuz ve biberlik, farklı tuz tipleri veya cam kavanozlarda olarak kullanmak kabukları garland flotté bois. Tüm kum, deniz ve dalgalar, bej, mavi ve beyaz, renklerde.

arzumuz ne olurdu? Zaman denizci düğüm bağlamak için ... Bu sefer hiç bitmesin diye.

Denizden masaya taze ürünler,

ançuez. Bunlar girintinin maddeler bulunmaktadır. Bunlar, L'Escala, ancak ev yapımı hamsi hazırlamak istiyorsanız, kaba tuz ve karabiber ile taze ve marínalos hamsi satın. hazır olmadan Evet, 5 ila 6 ay gerekir.

deniz ürünleri. istiridye ve karides gibi, protein, vitamin ve mineraller açısından zengindir. Çok hafif, sadece onların kalori var.

balık. Maymunbalığı sadece bir omurgaya sahiptir, çünkü saptırılmış hazırlamak için idealdir. Sen ton balığı ya da somon değiştirebilirsiniz.