Bir köşede haftalar herhangi bir şekilde destek resmini olmamıştır Eller yukarı, bir sandalye veya bir gün çünkü gevşek bir engelli fişi asmak cesaret değil &# 39, ölmeden&# 39; ve biz değiştirmeye başlamak için nerede bilmiyorum. Hiç kimse? De tüm, uygun araçlar yukarıda konuda harekete geçmeye ve aslında biraz zaman, sabır başka bir şey gerektiren küçük onarımlar başlatmak ve zamanı.

Eğer kaçırmamalısınız

herhangi birinin temel araçları &# 39; Tamirci&# 39; Belirlenen öğrenci -o şunlardır:

Çekiç. arasında olmasına rağmen en yaygın, sertleştirilmiş çelik kafa yaklaşık 300 gr. sahiptir kama vardır &# 39; kulaklar&# 39; kolayca çivi dışarı çekilmesi için pratik.

Tornavida. Farklı şekil ve boyutlarda değiştirilebilir ipuçları Gerçi, bir uymaz ve bir sonraki sığmayan bir şey bulmak için değil. Ve altıgen başlı vidalar, anahtarlar Allen kümesi için.

11

İngiliz anahtarı parçaları sökmek için orta boy -ya da farklı Tedbirleri- sahip anahtarı, bir dizi.

evrensel pense: Kesme ve kabloları soyma ve aynı zamanda yararlı fındık sökmek için ve zor parçaların sıkıştırılması için uygundur.

mezura. En az 5 m ve ölçüm sırasında bükmeyin için sert olmalıdır.

ön ışık. delikler ve zor köşeleri aydınlatıcı ellerini serbest bırakacaktır.

Seviye. sağlamak için Essential düz raflar, wainscots, duvar kağıdı, vb bitirir kabarcık, en basit lazer ve dijital versiyonu vardır.

Kesici ve makas. Onlara güvenliği için geniş ve ergonomik saplı kaliteli, seçin.

Spatula. Kalafat delikleri artık kullanılmamaktadır veya çatlaklar vardır çiviler.

Ve silindir fırçalar. boya kendiniz için planlarınız içine gelirse Onlar temel.

Dedektör kabloları. Çok teknik görünüyor ama duvar delme ve kazaları ve zarar görmemesi önce kabloları veya boruların tespit edilmesi için idealdir.

Galeri, 5 fotoğraf
KENDİNİZ SIRLARI IT YOK

hayatınızı kolaylaştıracak makineler

araçları ile ilgili olarak da çok faydalı olacaktır bazıları olmasına rağmen, en temel multifunción- -daha iyi bir jackhammer vardır. ve ne olduklarını belirtiyor galeride bak:

Delici. onlar daha küçük ve manejables- ve fonksiyon çarpma olmasına rağmen aynı zamanda vidalama elektrikli tornavidalar için duvar aksesuarları delerek dahil model vardır. hantal teller ve uzatma kabloları sorunlarını ortadan kaldırmaya pillerle çalışan modeller, olmasına rağmen en yaygın, elektrik bağlanır.

Dikiş. Böyle bez, karton veya ahşap kaplama gibi malzemeleri düzeltmek için, hızlı ve verimli bir reupholster sandalye ve diğer mobilya için temel araçtır. Daha fazla konfor için ameliyat pil de vardır.

Martilo ve zımba

Sander. , Ahşap ya da metal ya parlatma ve yeniden boyamak istediğiniz herhangi bir yüzeye zımpara için mükemmel, onlar zahmetsizce parçaları her türlü yeni bir görünüm vermek için harika müttefikleri vardır. kimin profil, en zor köşeleri ulaşmasını sağlar ve mümkünse bir tane, konfor için toz emme sistemi seçin.

Tutkal tabancası. Hayır diğer yapıştırıcılarla kaçınılmaz bekliyor. Bu kullanılarak sıcak tutkal tabancaları anında ve güvenli bir şekilde herhangi bir malzeme yapıştırma izin verir. vb ahşap, plastik, kumaş, düşük sıcaklıkta (250 ° C), hem de yüksek (380 ° C) de çalışabilir bir model için uygun olanlar, bağlama için daha yüksek gereklilikleri gibi hassas malzemeler ile çalışmak için idealdir.

Kesici. mükemmel düz yüzeyler ile, vs temiz, hızlı ve güvenli bir şekilde ahşap, metal, seramik, PVC, kesmek istiyorum bazı gelişmiş kullanıcıları için. elektrikli süpürge bağlanabilen iyi bir modeli kirlilik olmadan çalışmak.

Tüm elle

a / sen veya b kurtardı nerede / biliyorum bunları kaldırmak ve çok zor size başlamadan önce tembel olduğunu onlara koymayın: eğer araçları en komple set sahip faydası yok.

15

Bunun için küçük bir köşesi, çekmeceli bir masa ve duvar paneli üzerindeki asılı varsa tüm alet ve gereçleri DIY olması ve, bu arada, küçük projeler üzerinde çalışmak için ihtiyaç olarak düzenlenmiştir.

Aksi takdirde, bir kutu veya tüm uygun, yeterli büyüklükteki ile yeterli cajonera. Ne olursa olsun en küçük unsurları sınıflandırmak daha iyi bölmeleri ve çıkarılabilir tepsiler ile seçin.

sarf unutma ...

Hata yok: her zaman sahip olduğumuz bit veya taco sığar kanca ile uyuyor işaret eksik; Biz vidaları flathead ve tüm bu dolu bir kutu eksik yapmaktan kaçının ... yuvarlak yapmak &# 39; sarf&# 39; farklı boyutlarda ve farklı malzemelerle parçalarını birleştirmek olduğunu. Yoksa dışarı çıkıp size kullanacak bunu size sayısız küçük parçalar birikebilir teselli, her proje için onları satın almak zorunda varsayalım.

Galeri, 5 fotoğraf
KENDİNİZ SIRLARI IT YOK

koli bantı, evrensel yapıştırıcı, tutkal etkisi macun ... Onlar olsa bir tutam fazlasının öpücük, sıvı maddelerin durumunda sıkıca kapalı ve ayakta tutmak için emin olun, böylece kurumaz yoktur.

orta zımpara kağıdı rolü tüm yüzeylerde mükemmel sonuçlar elde yardımcı olacaktır.

Başlar ...

Bir resim asın

1b

Sen gerekir: Tatbikat; bit; taco aynı boyutta; escarpia.

tam yerini işaretler ve matkap ve çekiç ile delik açın. takın ve başak diş. Şimdi bunu vakit geçirebilirsin! Ve bir ipucu: toz aşağı düşmemesi için bant delinecek noktaya altında açık bir zarf yürütmektedir.

aksak sandalye

16

Sen gerekir: Zımparalama ahşap; tablolar; mantar; kuyruk.

bacakların plastik koruyucuları çıkarın. Daha kısa bacak ve diğerleri arasındaki farkı ölçer. bacağa ölçmek mantar ve encólalo bir parça kesin, daha önce zımparalanmış. tüm ayakları üzerinde yeni koruyucuları yerleştirin.

Bir fiş değiştirme

17

Sen gerekir: bir eklenti; tornavida; Pense; el feneri.

Işık kapalı ve fişi sökün. Soyma 3 cm3 telli kablo. İplik-sarı-yeşil zemin ve merkezi vida: Yeni çıkışında bunları ayarlayın. Faz ve fiş bacaklarına nötr teller ve. Tekrar monte edin.