Bu yatak odası Gustavian ruh oturma odası, tuvalet ve banyo ile eski bir yatak odasıdır. "Ben ortamları ayıran büyük bir kemer ile orijinal dağılımı saygı. Zemin ben ipek perdeler veya banyo BOISERIE" gibi kendimi tasarlanmış olan yaşlı çam olduğunu. Onlar Rosa María Escofet Escofet iç mimar ve yaratıcısı Şık Ambiances neredeyse esnaf, bu yatak odası parçalarının her birinin kelimelerdir. En sevdiği stili: İsveç Gustav III (veya Gustavian) zamanından itibaren.

Rosa María Escofet ben ama pratiklik ile yaratmak için ihtiyacı var" ... BOISERIES gibi huzursuz ruh gelinler için o çiçek buketleri veya aksesuarlar hayal olduğunu. Ben otel Barcelona Relais d'Orsa ait beri ayrıntılara çok değer vermek. "

dekorasyon Tuvalet Detay

Ama geri yatak odasına. Mobilya her biri bir öykü anlatır. "Yatakta, büyük manevi değeri, anneme aitti; Hala kitaplar veya resimler veya lambalar, Aile yadigarı ve diğer Rastro" ile hayatlarını oluşturmanıza yardımcı olsun, çünkü makyaj favorim. O da simetri ve şömine her iki tarafındaki raflarda onlarla oynadı ve büyük pencereler sever.

Galeri, 11 fotoğraf
Gustavian tarzı uyku

beyaz oyna

Beyaz diğerine asla eşittir. Her Uygulamak yere bağlı olarak, onun nüansları ve hatta farklı mesajlar vardır. "Değil aynı zarif beyaz saten marangozluk, neredeyse vahşi ipek parlak beyaz perdeler köpüklü ahşap boya zaman. Veya kirli beyaz duvarlar, huzur, mobilya, ya da küçük bir battaniye vermek ...". İç mimar olarak beyaz tercih "Parlak seviyorum, çünkü renk yıldızı. Ama aynı zamanda bir boşluk dekorasyon boş kitapta çalışmak gibi çünkü. " Bu nötr bir arka planı karşı birincil doğal malzemelerle elemanları (eski ahşap, ipek ...) ve yumuşak renklere (beyaz, ... gri, kırık) interweaves vardır.

şezlonga alanı Okuma

"Beyaz bir ortamda renk sıçraması eklenebilir. Bu odada, kiraz sesi iyimser bir doz getiriyor. Böyle tahta yaşlanması gibi birincil malzemeler gibi. Ayrıca onlar, ışık ipek kumaşların ve gustavianos tonları, yeşil su yayar çünkü gri ... Benim arzum yatak odası çok feminen bir atmosfer nefes olmasıydı, "Rosa diyor.

vintage tuvalete Keys

"Bu kesinlikle Tuvalette rengi harika sıcak Victoria beyaz ve kahramanı olmak zorunda & Eski on dokuzuncu pirinç taklit Albert, "iç tasarımcı diyor.

Vintage hava banyosu

"Ben "küvet vurgulamak ve sıcaklık getirmek için ahşap paneller duvarlar kaplı. Geniş panoları ve yaşlı bir görünüme sahip bir ahşap zemin: Ben sonuca seviyorum. lavabo, küvet ve musluk on dokuzuncu yüzyılın olanlar gibidir. Ve son detay: antika ayna banyo kapıları yerleştirilen".