meşe ve görme büyü yapmaktan zeytin ağaçlarının bir vadi bir tepede, 500 metre yüksekliğinde, bu yalnız ev ve konuksever Abdülmecid üstünde konumlanmış. Bu alanda nedeniyle Alışılmadık hazine onların şimdiki ve gelecekteki huzur sağlamak için bir planlama kısıtlamaları planlıyoruz. Ve hiçbir yeni lisanslar çocuklardır yarısı sadece otuz iki komşu bir kasaba, bu yeşil köşede inşa pertenenciente verilir. Yani sahiplerinin yüzyıllar boyunca değişmeden kalmış bir yerin seçkin garanti var.

Galeri, 18 fotoğraf
Evin yeni mallorquina

Evin neredeyse aynı eski vadi olarak görünse de geleneksel Mayorka inşaatlar suretinde yapılmış olsa Ama, aslında yeni bir iştir. "Lisans yıllardır verildi ve periyodik olarak yenilendi. eserler çoktan başlamış zaman biz 2002 yılında aldım, "şimdiki sahibi diyor. Proje mimarı Bernardo Oliver, yerli inşaat büyük usta biri hazırlanmıştır. "Herkes eski bir ev sanıyor," sahibini onaylar. alanın malzemeleri yakındaki taş ocaklarında çıkarılan kaldırım taşına cepheden bu geleneksel görünümünü anahtarıdır.

Bu maddeye İlgili

Bu kemerler kendilerini bir zafer vardır

RUSTİK MALLORCA DAHA

Bu kemerler kendilerini bir zafer vardır

Mimari ustalık, sahibi mekan ve ışık akıllıca kullanımı kavramında özetlenebilir, orada yaşayan refahı önemli bir direği vardır. "Evin içinden hareket etmek güzel. şaftlar görkemli yetiştirilir. Odalar geniş ve açık, ama o kadar iyi onlar bağımsızlıklarını kaybetmeye ve bunun yerine, herhangi bir noktadan manzaranın tadını izin vermeyin o düşünülmüş bulunmaktadır. ventantas, "Vadideki arkadaşlarıyla yaşam keyfi paylaşmak hoşlanır ailesi ile sahibi, havalı yerlerden biri diyor ışık her zaman rahatsız etmeden içlerinden gelmesini tam boyutunu var de Mallorca. Bu iklim benzersizliği mükemmel mimaride tasarlanmaktadır. Evin burası birkaç kez kar gözlük, adada oldukça sıradışı bir fenomen tekrarlandığında, kışın sıcak. Yaz aylarında havuza bir dalış yapın için bir zevk, hala engel sundurma altında aperatif ve içeride hoş bir sıcaklık tadını çıkarın.

oturma ve yemek için oda

Sahibi şahsen iki katlı, iç dekorasyon ile uğraşmak istedi. "İşim için birçok farklı mimari ve dekoratif stilleri ile aşinayım. Ben ev için hiç önyargılı fikir, ama anında damlayan edilmiş birçok bilgi vardı. " duvar kağıdı, mobilya veya parke çalışması veya halıları akılcı kullanımı itibariyle açıkça nerede, zarif Kraliçe Vadisi tüm ışığı yansıtır, onun gençlik görünmüyor bu tipik Mallorca ev.

Galeri, 18 fotoğraf
Evin yeni mallorquina