Bunlar en pratik ev sahipliği yapıyor. işlevselliğe mutfak ve banyo içinde. Onlarda böyle banyoda lavabo alanı veya mutfak aletleri veya lavabo, tuvalet veya duş gibi birçok temel unsurlardır. Hiç dışarı çıkmak zorunda böylece dar geçitler ile bir mutfak karşılaştı mı? Çok rahatsız değil mi? Nedenle uzay iyi iyi düşünülmüş ortaya koydu ve önerilen tedbirlerin maksimum saygı gösterilmesini olması çok önemlidir. İşte size tüm kare vurmak söyle.

Mutfak: Üçgen Hayalinizdeki İş

ada kahvaltı bar, çekmeceler, koltuk minderleri çiçeklerle jaluzilere ve dışkı ile Mutfak

- rahat olmak. İdeal olarak, alan, yıkama, yemek pişirme ve depolama görünmez bir üçgen ile bağlı kalır yapmak ve 6.50 m aşmamaktadır, bu üç kenarını ilave edilmesi.

- APROVECHALA% 100. Uzun ve dar ise çevrimiçi mobilya yerleştirmek. Eğer dolapları açmaya 130 cm gerektiğinden en az 2.5 m genişliğinde serbest varsa Paralel. "L" durumunda, dikdörtgen bir "U" ise kare.

metre bir sorun değilseniz, görsel mutfak aydınlatır burada olduğu gibi, baz dolaplarında tüm depolama toplamak

- İşte burada tutmak, onu kullanın. Kaplar Eğer mobilya ve iç mekan organizasyonu yerleştirmek için gereğini belirleyecektir her mutfak alanında kullanıyoruz. Bir düşünün.

mutfakMutfakta uygun önlemler

  • duvara 1. mobilya. Düşük mutfak mobilyası genellikle 60 cm derinliğinde ölçerler. Buna karşılık, yüksek modülü az derin: 35 cm derin. uzak ocak 55 cm yerleştirin.

  • 2. Güvenlik. Emici ve plaka mutfak az ise en az 60 cm -45 cm ayrılmalıdır.

  • 3. Ada çalışır. Sen çevreleyen mobilya için ücretsiz bir metro bırakmalısınız. Onun yükseklikte yemek istiyorsanız o da temel olacak: yaklaşık 90 cm.

Banyo: tümü, yeterli alarak

hardal sarısı ve parapet duvarları Verdeagua fayans, mobilya ve küvetli banyo ahşap kaplı ve karo zemin gri

- parçaları hizalayın. tuvalet tuvalet bir tarafında koyarak, lavabo ve duş veya banyo büyü gibi uzay genişleyecektir. Buna ek olarak, bu dağıtım yolları kolaylaştırır.
- uzayın sırrı. Bu nedir? alt hantal parçalarını yerleştirin. Banyo küçük ise, başka bir hile görsel olarak duşta aynı zemin ve kaldırım kalanını büyütmek için kullanılır. süreklilik çalışıyor!

Açık dolaplar ve sıhhi alanı büyütmek görsel askıya

- Asetatlar. profilleri ve uzay yardımcı şeffaf cam olmadan muhafazaları göz "yok" çünkü öyle çok daha büyük algılanır.

- Banyo küçük ise? Sen geleneksel arka plan daha az 6 cm boyutlarında, sağlık kompakt seçebilirsiniz. Eğer, en azından yarım metre kazanan olacak, böylece bir duş banyo yerine daha. Ve iki yeterince 10 cm arka plan olduğu bir dolaba ayna gibi tek parça halinde.

sayılarla Plano banyobanyosunda uygun önlemler

  • 1. Sağlık. Lavabo geniş 70-80 cm ve en fazla 90 ila 110 cm gerekir; 80 x 80 cm minimum ve küvet, 80 x 170 cm boyutlarında duş. Mümkünse, bağımsız tuvalet (Eğer 110 uzun tarafından 80 cm genişliğinde gerekir)

  • 2. Eğer pencere var mı? alt bölge alanı ve hafif kapak kaybetmeden küvet koymak için iyi bir yerdir

  • 3. Rahat bir salon. girip rahatça çıkmak için duş ya da küvet sahası önünde boşluk bırakın. İdeal 70 cm'dir.