resim, ışıklar yükleme veya bir transformatör gibi görünen bir lahza bir kabine sürme: Tamirci anne ev ihtiyacı olan her şeyi yapabilir, çünkü bir ebeveyne sahip Apañado, bir hazine. Onlar eski okul Ama eğer, sadece onlar için biraz ilham gerek "görselleştirmek" onlar o ellerle ve muuucho avantaj meydana getirmek olduğunu yapabileceğiniz tüm şeyler. Onlara kolay ve ilgi çekmeye yönelik fikirlerle bu Brico öğeleri ile biraz ittir. MacGyver titremeye.

Bir başlık Bundan sanki sen

Biz bir başlık dergisi için dört çok basit fikirler önermek (malın) ama insanlığın geri kalanı olmadan sıçratmadan eşit vardır. Bir iyileşti kapı, bir kumaş, boyalı bir kafes ya da tığ (yapmanız ve doğru yerde yerleştirerek baban ulağı isteyebileceklerinize) ile. İlk Yani hangi ile kalmak?

bir kafes ile yapılan başlık boyalı

kafes, örneğin, en iyi yatak odasına sığar renk boyayabilirsiniz avantajına sahiptir. Mavi gitmeyecek, bu bir yeşil (renk modu) ya da belki pembe olabilir. Sen Sadece boya ve tek parça serbest bırakmak için yataktan asmak ... Sevdiğimiz biliyoruz.

Galeri, 11 fotoğraf
BABALAR Manitas İÇİN İLHAM

dolap "hızlı kostüm değiştiren artist"

Dış kimse bu kabine kadar zengin bir iç hayatının olduğunu söyleyebilirim. Ikea Hurdal (399 €) modeldir ve sağ aksesuar ve iyi planlama ile, giysi saklamak ötesinde holdeki, temizlik araçları veya teras için idealdir. Aynı kabine 3 farklı hayatlar vardır, bkz.

terasın mağaza nesnelere özel dolap

sır olarak alınır? İhtiyacınız raflarda veya aksesuar aralığını karar vermek ona tutmak için gidiyoruz önceden bilin ve kurtarmak için her cm alır. Kapılar, örneğin, etrafında asılı için mükemmeldir. Bu el altında ve yerde her zaman. Daha ne isteyebilirim ki?.

48 saat ileri gitmek

Bir hafta sonu evinize it a büküm vermek için ihtiyaç vardır. Eğer ağlıyor böylece Yani takvim ve kitap iki gün çünkü evini yakala. Ve, göz Bunu yapmak gerek, profesyonel encargues (tabii ki, babanız yardımıyla) kendiniz yapabilirsiniz birçok reformlar vardır.

kapı ve duvarları boyalı rengi ile salon

oturma odası Boyama veya Zemininizi değiştirmek yatak odasında halı yükleme kapıları yenilemek ... başarılabilir zorlukları Bakın, bütün evi kapsayacak şekilde kalkmayın. Neden? o stresli ve hızlı gitmek, ama doğru şeyler yapmak istemiyor çünkü. Onun için beklerken Sonuçta, ev, bunu hak ediyor.

kutucukların ile ...

Sen neler yapabileceğini biliyorum Tooodo? Bir oyun lego gibi bu üç farklı boyutta yığabilirsiniz birbirlerini çivileme, asılı ... Biz kullandık çam kutuları Leroy Merlin ve biz üç çok özgün mobilya kutuları yaptı: bir ayırıcı kabine kütüphane ve bir çalışma masasının temeli. Notlar.

estanteríahechaconcajas
hile, testi, testi ... onların boyutları ve -in yatay pozisyon veya dikey olarak mükemmel kombinasyonu bulana kadar birleştirerek Yığın kutuları test etmektir. onları bir arada yapışmadan Testi birkaç formlar, onları en iyi (ve en iyi sol) gibi ne olduğunu görmek için aynı duvarın bir fotoğraf olun. Bütün bir bulmaca gibi uygun olan bir tane var olacaktır. Sonra kağıt veya boya ile kutuları özelleştirebilirsiniz.

Galeri, 11 fotoğraf
BABALAR Manitas İÇİN İLHAM

Bir ebeveyn için bir çocuk yapabilir en iyi hediye şirket olduğunu ve bu ipuçları deco ile Verdiğiniz Tamirci, göğüs göğüse oluşturarak yeniden dekore ve zevk saatlerce sooooo çok fikrim var. Babanın kolay brico fikirleri görmek isteyen, ancak galeride büyük potansiyeli olan geçirildiğini düşünüyorsanız daha dekoratif muuchas vardır.

(Evlatlarının mesaj: babanın ahşap varsa DIY süper evi terk edeceğini olduğunu Yakalayın Ele).

babalar için daha fazla fikir ...

  • Cocinillas
  • ev
  • Bahçecilik meraklıları