Kaç kez bir ev girdiğiniz ama mükemmel orada burada asılı ampuller ile dekore? "Hala lambaları var ..."Sen duydun. Ve bu seçim kolay lamba değil. Ama biz yardımcı olmak için buradayız. Bazı müzik koyun, galeriye gitmek ve ilham. Sen ışığı göreceksiniz.

Edison başını kaldırdı olursa ...

Biz ampul içinde vida dönmelerini, birkaç yıl sonra, tüm ampullerin kurtulmak olurdu. Çılgın. Retro en az için: Ama onlar, hafif sıcak ve her alanda iyi gider ... şey var. kurtarmak için, karbon flamanlı sonsuz daha verimli malzemeler değiştirildi. Ve işte oradalar. Hatta (... ipek, pamuk, plastik, teflon, fiberglas) kablonun renk ve malzeme değiştirebilir.

Galeri, 20 fotoğraf
LA LA 'LAMBA': OSCAR LAMBALARI

Fame Walk yıldızı ile

Tolomeo flekso konuşması. Ne yıldız vardır? Eh, olması gerektiği. Michele de Lucchi 1986 yılında sunmuş ve İtalyan tasarım parçasının sembolü haline geldi. elejida geleneksel bir balıkçı sistemine (ağır) ve çalışmış şey esinlenerek pozisyonda ekranı tutmak için. her iki evler (birçok) ve ofisleri (birçok çok) yanar Yani. Ve ne nerede favori. Yatak odası, mutfak, çalışma ... hep iyi görünüyorsun.

00426093

Cennete yerden

Castiglioni da İtalyanlar, 1958 yılında, başka bir simgesi aydınlatma yaratıcıları vardı: lamba Arco. Onlar tavan delici gerektirmeyen Asma lambaları için bir formül düşünmeye yaptı. başarı bugün bile kuzenleri dışarı geliyor gibi oldu.

00406035

WC Versailles

Eğer cesur ve düz alanlarda gitmez, bir lamba gözyaşları ... hatta banyo ile evinizdeki herhangi bir odayı aydınlatmak olarak kabul et! Ama Versay'daki Aynalı hiçbir stil Salonu. Hayır Biz remakes bahsediyoruz. Günümüzde klasik ve zarif avizeler kristalleri diğer parça çağlayan değiştirin: kürelerini, notları, doğal elemanlarını ...

Örümcekler dönüş

Ama daha çok yönlü. Şimdi artık sadece yemek salonları veya görkemli salonlarda görünür. Orada küçük odalara uyacak harika modeller ve diğerleri, bu yüzden istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Ve tarzında ... gerek klasikleri hayranı olmak. Derin mavi, şeffaf cam, içinde mum endüstriyel merkezleri değişiyor ... Yeni sürümleri herhangi bir tarzı uyması.

00402269

Düşük maliyetli ancak yüksek darbe

Sıkı bütçeler için rol başarısız değil. XL ve bin renk ve farklı desenleri, oyunun çok vermek ve herhangi bir oda sığacak. Buna ek olarak, yuvarlak şekil ışık ve kağıt doku, bastırılmış ve çok yumuşak döner mükemmel yayınlayıcılar bir. Tek bir ya da diğer parça ile kombine yükleyebilirsiniz. Eh ... Bu fikri böyle bu yazıyı açma gibi lambaların diğer modellerden, transfer için mükemmeldir.

00384419

Geometriler ayrıca lambaları ulaşmak ve bugün modeller bulabilirsiniz "origami" İskandinav ortamlar için pastel idealdir

Ve malzemelerini satmak

Retro şık. Biz sarımsak daha tekrarlamak ama gerçek bu. Ve böylece aydınlatma dünyasında olduğunu. Retro biz eski lambalara sadece kastetmektedir. Ayrıca malzemeler: demir veya fiberler gibi.

00424407

İkincisi bazı ülke hava ile açık veya kapalı için mükemmeldir. onlar daha kolay çünkü demir, daha endüstriyel stil, herhangi bir odada, ama özellikle mutfaklarda, temizlemek için.

LED: mükemmel bir arkadaştır

  • For Less daha fazlası: LED'in büyük avantajı ise bol ışık vermek için birkaç watt tüketir olmasıdır. elektrik% 80 ne kadar tasarruf edebilirsiniz. Yeni lambalar için bunu seçin.
  • Ne aydınlatmak mı? Eğer bir ışık türü isterseniz LED daha küçük bir açı (40) seçebilir "odak"okuma veya çalışma gelince. Ve örneğin, daha geniş bir alanı aydınlatmak için daha fazla esneklik, bütün bir oda, 120 ° açı doğurmak.
  • Ne kadar soğuk ya da sıcak ışık? mutfak veya banyo aydınlatmak için, saf beyaz ışık (4500K) ve salonlar veya odaları, daha bastırılmış ve ortam ışığı veriyor sıcak beyaz LED'ler daha iyi (3000K), seçin.

Galeri, 20 fotoğraf
LA LA 'LAMBA': OSCAR LAMBALARI

Daha fikirleri görmek ister misiniz? 20'ye kadar bizim galeride gösteriyor. E evinizde bunları hayal girin. sizi uygun modeli bulmak emin olun.