küvet varsa herhangi Banyoda, bunun çoğu sahneye çıkıyor. Muaf parçalar, eski tasarımları ya da çağdaş versiyonları olsun, onların dekoratif güce göze çarpıyor.

En önemli kararlardan biri projelerini banyo yaparken, tuvalet, lavabo ve yüklemek istediğiniz küvet türünü ilgilendiren alınacak. Bu tarz ve konumu olarak elemanların şekline hem karar veriyor. Böyle iniş boruları ve su deşarj sistemlerinin durum olarak yapısal özellikleri göz önüne almalıyız.

Muaf küvet, klasik bir patlama

Varolan banyoları (girdap, yuvarlak, ince uzun, duvarcılık ...) stressiz modelleri, geleneksel tasarım şıklığı ve dekoratif dayanıklılık için değerli birçok türleri arasında. Böyle banyoları yükselişi özellikle asil ve manors içinde, yirminci yüzyılda gerçekleşti. Bu modeller, seramik mine kalın bir tabaka ile kaplanmış, tek parça dökme demirden yapılmıştır. Yirminci yüzyılın ilk çeyreğinden itibaren düşüş dışında kullanımını motive malzemelerin artan maliyeti, 25 yıl sonra pratik olarak artık pazarlanan. Bu nedenle, orijinal modeller 75 yıllık bir ortalama yaşı var.

Eğer eski bir model arıyorsanız, yıkım dükkan ve Almoneda ve bazı ithalatçılar orijinal bir kopyasını satın alma fırsatı sunuyoruz. İspanyol modeller birçok bulunduğu banyolar reformu ile reddedilir çünkü bulmak zordur. bu parçalar her zaman çok değerli olan ve bu nedenle ülkemizde çok daha fazla kopya korumuşlardır İngiltere'de olduğu gibi Bunun yerine, bir İngiliz küvet bulmak daha kolaydır.

Eğer bir banyo muaf Comtemporanea tercih ederseniz, Birçok üretici güncel versiyonlarını üretir. Bazı durumlarda prestijli tasarımcıları tarafından imzalanmış bazı durumlarda (örneğin kimin en basit parçalar etrafında 2.000 € mal Cantabra Bayilik, ithal gibi) ve diğer çağdaş modellerinde orijinal modellerin çoğaltım, malzemelerin olduğu porselen ve akrilik gibi. Bakır ve egzotik ağaçlar da vardır.