Evet, bugün o zamanlar en iyi almaya geçmişe yolculuk. renk, sıcak ve bize kaynamaya ve yoğun lezzet keyfini yapılan sıcak bir atmosfere sahip parke parçaları büyüleyici fayans.

1. Uzun asma tahta!

Ve bu rustik mutfaklar tartışmasız kraliçesi. Baca destek olarak kattaki kirişleri dolaplarının cephede,, içinde hatta kireç veya microcement Ülke mutfaklar en güncel hava gibi diğer malzemeler ile birlikte.

00366547

Eğer ışık ahşap, daha fazla sıcaklık izin verirsen mobilya olarak, eğer beyaz kazanmak ışık ve temiz bir duygu boya, vb. Ahşap koyu ise, en iyi seçenek yaşlı bitirmek sahip olmaktır.

(Çan dahil) 2. Mobilya iş

münhasıran çalışın. Ahşap veya taş. Microcemento kaplanmış. O kireç. ahşap tezgah bulunmaktadır. Ya o olmadan. seçenekler çoktur ama sosyal çalışma bize geleneksel evler düşündürmek çünkü hava her zaman en rustik olacaktır.

3. Dolaplar "ücretsiz"

o derinlik kazanacaktır çünkü kapıları olmadan Mobilya, iç gösteren mutfak çok daha büyük görünecektir. Ama onlar karmaşık görünmesine kalmamak düzenli bir şekilde tutmak için zorlar.

00361325

hüner kaos önlemek için? İlave ülke his vermek lif sepetler veya perdeler, Katılma. Eğer renk seçerseniz, mutfağa çok hayat verecek.

4. Doğal elyaflar

Depolama sepetleri, meyve, halı, hasır sandalye ve tabureler için konteynerler ... hemen doğal hava sağlar ve reddedilemez alanını tadın. Bunlar metalik ve beyaz porselen eşliğinde veya elle dekore, bir dizi% 100 rustik oluşturun.

5. Renk, renk ve renk

kentsel biz sağduyulu, kesinlikle koordine ... Ancak sahada, biz daha açık, daha özgür daha mutlu sakin hissetmek istiyorum mutfaklar ve renk ile oynarken salpicarlas edelim.

00335798

kırmızı sandalyeler, desenli kumaşlar, mobilya mavi, yeşil ... hayır renk sınırlar vardır. Ve bu onları çok daha rahat hale getirir.

6. "giysi" taşı, kil ve barut

duvar ve zemin Hem doğal malzemeler ayrıca dekoratif çok misafirperver. Tabii ki, uzay karartmak akılda tutmak, bu yüzden bu doğal malzemelerin bir kısmının şiddetli bir renk telafi etmek yumuşak mobilyalar yüklemek en iyisidir.

7. Lavabo insanları getirdi

Mermer veya taş. yuvarlak şekiller ve derin kaselere ile. Ve antik görünümlü parçaları eşliğinde. En iyi seçenek kendileri dekoratif, çünkü onları kabineden öne yapmaktır.

00389690

Eğer mükemmel istiyorsanız yumruklar ve asitli çok dikkatli olmak gerekir. Ama gerçek yaşlanma ve küçük çizikleri, henüz daha güzel olmasıdır.

geri kazanılan 8. Parça (çekici)

olası hiçbir tartışma yoktur. Geçmişte doğrudan Aktarılan onlar mutfağa sevecek ve çok yararlı olabilir. Örnekler? tepesinde bir vitrin ile dolap, gıda ada olarak bir tablo tocinera Ah ... Bir vajillero ahşap duvara asılı, Thonet sandalye veya cattail çalışmak! Ve mobilya geri kalanından farklı olmanın aslında onları daha öne ve böylece kazanç yapacak "ağırlık" rustik.

9. Duvarları nostaljik

Retro fayans. Bir eşik veya mermer fayans ve boyalı duvara veya taş kalanı, mutfağa retro bir görünüm vermek. Beyaz ya da çok hafif gölge, onlar ayrıntıları olun. parlak renkler ile, önemi daha da artacaktır.

00386144 O

yaşlı tamamlanması ve 20 x 20 cm mutfağı bu tür için idealdir. Eğer toplam nostalji istiyorsanız, elmas veya üçgen koyun.

demir ve bakır 10. Bilgileri

Mükemmel beraberindeki ormanda, microcemento, taş, kil kiremitler ve tüm renkler. Sandalyeler, tabureler, tencere asılı, raflar görüşte kutuları ... Sen dekorasyon ve tüm mükemmel olacak için bin seçeneğiniz vardır. Kontrol et.

Zaten kendinizi böyle bir mutfakta pişirme görüyor musunuz? Biz. Ama biz rüya tutmak için daha çok görmek istiyorum. biz geçmişte yolculuk devam ediyor mu?

Galeri, 10 fotoğraf
MUTFAKLAR Rusticas 10 vazgeçilmezleri lezzetli