Sadece, münhasıran ve açıkçası, biz açıklamak kaç ... Calle Serrano sayısı 55'te tam olarak geldiğinde bilmiyorum yatak odası Ikea sermaye adanmış gözün merkezinde açtı boşluk ziyaret Bir yaşayacağım benziyor sol duvara doğru, metrolar ve mini kalem üzerinde minderler dolu bir odada: mağaza geri kalanı ile deja vu tür. Ama ne olacak. Bu, sonraki altı ay için sadece amaçlanan prensipte geçici alandır. Ve dediğimiz gibi, yatak odaları sadece vardır. Bu bir Ikea herhangi değil, bir Ikea özel ayrıntılar, özel, Ikea için birlikte olduğunu "Ikea reenamorarte"Lorenzo Meazza diyor. Hadi

Galeri, 9 fotoğraf
IKEA Madrid merkezinde ULAŞTI

900 m2 derinlerine (birçok fakat dışındaki mağazalarda çok daha az) Eğer her adımda, İsveçli devin yeni proje ağzın açık bırakarak ve üstesinden gelecektir görüyoruz Ikea mağazasının dalış için. özel Instagram yüklemek için yapılandırılmış dekore edilmiş özel nakış ile tekstil, içeriden ipuçları yüzlerce kullanıcıların sık kullandıkları giysiler göre kabinenin en iyi kombinasyonu ortaya mağazada, size konforlu ve bilgisayarları özelleştirmeye yardımcı iPad'ler dağılmış. Ah! Ve bir fika, bağlı oldukları bir cucada olan kendi restoran, çağrı nasıl. Ayrıca atölye aylık yapılacağı bir alan vardır.

Fikir nedir? Biz Ikea Ibérica iç tasarımından sorumlu Lorenzo Meazza vardı (ve kabine blogger!) gibi, Öyle "insanların hayatını değiştiriyor yakınlık ve yakın iletmek". Tabii ki, Madrid'in merkezinde bir Ikea yatak odası daha erişilebilir ve rahat ve düz kalbe bize veriyor odaklanır.

IKEA geçici yatak odaları 11

Ben, vay demek! Şimdi Ikea İSPANYA- için Antonella Pucarelli -Director Genel sayar anlamak: "Bu mağaza biz insanların kalplerine ulaşmak için üstlenmiştir bir yolculuktur." Onun dükkan yakındadır ve konumu için değil, aynı zamanda hizmet ve teklif yoluyla ve müşteri için% 100 tasarlandığından, sadece: Ya onlar başarılı olursa.

Ikea Geçici Yatak odaları, dedikleri gibi, tekstil dekorasyonuna tamamen adamıştır, rüya olduğu yatak giysilerini ve en renkli ve dinamik aksesuarları evreni koruyacak seçenekleri dolap ve konforlu binlerce firmanın.

IKEA geçici DORMITORIOS_FOTOS EVA2

Sadece proje kendisi heyecan verici hikaye arkasında tutar, ancak uzay müşterilerinin her köşesinde birçok yaşayabilirsiniz. kutusunda, ödemeyi beklerken, onların yolundan videoları sürdürülebilirlik müttefik üretmeye izleyebilirsiniz. vitrin çeşitli sanatçıların eserlerini neler olacak ise (Ricardo Cavolo güçlü başlatmak için). Onun nakış atölyesi olarak, yastıkları üzerinde yazılı ifadeler halk tarafından her ay seçilecektir. Ve böylece, durmaksızın.

IKEA geçici DORMITORIOS_FOTOS EVA7

Lorenzo Meazza bu gezi öğrenmek ve belki sonra daha büyük mağazalara öğrenmeyi aktarmaktır" unutulmamalıdır. Müşterilerin diğer şehirlerde bu macera devam ederse evin hangi odada önümüzdeki altı ay geçirmek veya sonra neler karar edenler olacaktır çünkü. "

Gerçekten, biz halkın jokeri sormak ... Ikea parti asla durmaz olsun!

Galeri, 9 fotoğraf
IKEA Madrid merkezinde ULAŞTI

notlar

  • nerede: Calle Serrano, 55 Madrid
  • Ne zaman: altı ay için 25 Mayıs'tan
  • Ne: Mobilya, tekstil, giyinme odaları ve yaklaşık 300 aksesuarları Ikea yatak ile ilgili
  • Goodies: senin yaşam tarzı, Dolabında düzenleme konusunda size tavsiyem Akıllı dolap; Seçtiğiniz ifadeler ile işlemeli yastıklar; Beğendiğiniz renk veya vinil ile Özel rahat; Bazı takviyeleri sınırlı sürümleri; atölyeler ve farklı yatak odası yansımaları ve çok daha fazlası ile konuşur!