"Teras tamamlandı." Yaz aylarında, biz yemek veya içmek açık havada bir tablo için ava gittiğinde, Çok yaygın bir tabir. "Ama biz içeride yerleştirin." Evet, genelde, bu nasıl bittiğini olduğunu. Ama biz açık alanlarda zevk için bekleyen yarım bir yıl sürdü zaman gitmek isteyen. Yani özel teras Hop ve VIP odası her zaman olacaktır. Sahip Birkaç metre için buradan yararlanmak için tüm tuşları var.

Ziyafet havada

an kanepe tartışmasız günün en çok beklenen biridir. teras Fakat etkisi "tat" çarpılır. Hiçbir hile yer kazanmak için. Ya hileler gidin. Eğer bir köşe, ideal olarak bir köşe kanepe var. Yemekten sonra atıştırmalıklar ve içecekler için dağlar, o da güneşlenmeyi bırakmaya mükemmel olduğu zaman, hangi büyük sandalye eklenmesini ek olarak. Kolayca hareket böylece Bankalar, sığ kanepe tabloları ve küçük hacimli veya hafif merkez, iyi müttefiklerinden bazıları.

minderler, halı liflerinin, masa ve beşik ile küçük ahşap teras köşe kanepe

Nasıl Kentin en ünlü çatı stilini alınır? sizin bir ahşap terasa tamamlayan. Sen şık ve eşit konuksever olmak olsun. Eğer birleşik bir göz atmak istiyorsanız, zemin ve duvarlarda kaburgalar aynı ağaç türünü ve kalınlığını kullanın. o iş ya saksı onunla eğer sen de ceket kanepe yapabilirsiniz.

Biz akşam yemeği musunuz?

Hiçbir mobilya olduğunda, uzay daha küçük görünüyor. Buradan (gerçekten, bu doğru!) çok hafif bir oyun sandalye ve katlanır demir bahçe masaları almak yapmak yemek alanı yaratmak. Evet, eski evler olanlar. Brunch rinconcito drunch almak, mükemmel bir hafta sonu kahvaltı yapın ve tüm ı icat! Sık sık (tabii ki ev) davet birisi Ama eğer o zaman bir yemek parkı biraz daha geniş planda tutmaktadır. Terasta birden fazla odaya sahip vazgeçmek gerekebilir, ama belki bir de iki rahatsız olduğunu yapılır.

bitkilerle masa ve sandalyeler, metal dekapaj yeşil su ve yetiştiricisiyle küçük kiremitli teras

İşte planto

ban (havalar ısınmaya başlar, yani zaman) aniden teras açtığında evin kraliçesi. Ayrılmadan her zaman, başka bir boyuta girmek hissediyorum bitkiler ile doldurun: sıkıcı olduğunu Yani ... bir orman, orman, tarla ve daha doğal görünmesini, farklı yüksekliklerde ve yeşil türleri ve yerin bir araya getiriyor teras yayıldı. Ayrıca, farklı seviyelerde, Mümkünse: zeminde, masada bir adım ... bitkilerin yanı sıra aynı zamanda not've görülen meraklı komşular (gizliliğini korumak için doğal bir çit haline fakat olabilir ... başarısız asla!).

Galeri, 10 fotoğraf
TOP 10: küçük bir parti bir teraslar ÇIKARILMASI

Güneş kendisi ama ratitos

Ateş güneş sınırlı süresi vardır. Çok uzun maruz kaldığında, bir ara fantezi. senin dışında güneşli Yani eğer bir tenteye veya pergola gerekir. Onlar yer kaplar ve bu alanda en iyi şekilde izin, bu nedenle evde metrekare kazanç olacak yoktur.