Bir giyinme odası, vajillero-planchador ve kiler. Zaten evde bu üç dolapları sahip bir lükstür ama iyi yapılmış ve bunlar gibi bitirir eğer, arzu tetiklenir. Size (çift) daha istediğiniz detay görülmektedir.

Yüz: Tam giyinme odası ve minizapatero

Bu sosu aşık düşmüş. birçok bar asmak için, raf ve çekmeceler ve ücretsiz ayakkabıcı bir alanı: Bu her şeye sahiptir. Yarım yükseklikte Shoemaker yatak dolap ayıran ancak bunları böler. Işığı edelim ve doğal ışık güçlendirmek gerektiğinde iki tavan ışıkları ile komple çok pratik bir destek yüzeyini oluşturur.

Bir ince çizgi tasarımı düz çizgiler görsel ağırlığı kaldırmak için duvarın aynı renk boyanmıştır.

Galeri, 6 fotoğraf
ÜÇ AS imrenmek KABİNLERİ

Köşe, vajillero ve planchador

depolama bol ama az yer kaplıyor birlikte. Görev imkansız? beyaza boyanmış (ve hafif) ve derin sadece 40 cm sahiptir değilse. Yani bu klozet "L", Tabak ve keten için tasarlanmıştır. merkezi alanında Çekmeceler, dolap turne ve en küçük tutun.

Bazı çanak çömlek ve diğer planchador_00425411 köşe gardırop

Ve planchador modülünde bir oyuk sürpriz taşıyıcı plaka ve üzerinde, giysi asılı ve ütülenmiş bir bar saklamak için bir yer vardır. dinlenme sepetleri ve rafları ile çıkarılabilir raflar vardır. Mükemmel planchador: Eğer plaka dörtte fazla fikir istiyorsanız, Olası makale Misyon kaçırmayın.

bir cam küp Kiler

bir kiler oluşturmak için mutfağa bir köşesini yapın (ve ne kiler!) biz kopyalamak istediğiniz harika bir fikir mi. Bir kaydırıcı, tabii ki, bir cm kaybetmeden erişim sağlar. cam genlik verir ve boşluk bağlayan, ancak görevlerini tanımlayan.

Kiler duvarlar cristal_00417628

Ve kendi penceresiyle: Kiler havalandırma ve doğal ışık vardır. En neden ışık sabit bir gözlük mutfak, kiler ve çamaşır boyunca akmasına neden olur. Raflar, arkadan aydınlatmalı, karanlıktan sonra cam küpün sıcaklık eklemek. İşte mükemmel kiler daha fikirlerdir.

Eğer bir evde çözüldü hem de bu üç dolaplar fazla ayrıntı görmek istiyorsanız, resim galerisi tıklayın. Paranı vazgeçmek istiyorum!

Galeri, 6 fotoğraf
ÜÇ AS imrenmek KABİNLERİ

özel mobilya sunabileceği tüm keşfetmek için daha istekli oldum eğer, işte öğretirler.