Eski yeni olduğunu görünüyor. Bu zaten biz söyledik herşeyle. bu güzel rustik çiftlik görünüyor Ve cluelessness oynamayı seviyor ne değildir çünkü! biz onun cephesinde bakarsak en derhal saha yenilenmiş eski bir ev olduğu izlenimini var görelim. inşaat, duvarcılık, üçgen biçiminde, keçiboynuzu bahçe türüne göre ...

Galeri, 22 fotoğraf
BİR ÜLKE EV YAPIMI DÜN GİBİ

Evet, yaşlı şey. Gazetenin sahibi, bir İngiliz (tabii!) Mallorca içinde harnup topraklarını satın kırsal ve güneş, sevgi, Ve çok Palma yakınında onun beğendi ve orada kendine bir ev inşa ediyorum deniz durumu, aşağıdaki hayatın teknikleri burada sonsuza olmuş gibi görünmektedir. Mallorca DNA'yı vardı, gel. Sonuç başarılı oldu. duyum aranan ve gerçeklik 2010 yılında açıldı, sen kırsal kesimde yaşayan zaman sadece küçük şeyler değildir rahatlık ve konfor sağlamak tüm teknik elemanları ile donatılmıştır, yani edilir.

00323762

Özetlemek gerekirse: başarı geleneksel mimarisine sadakat ve yerel tekniklerinin kullanılması etkili olmuştur. Ve biz zaten dışarıdan gördük. İçeride, Binissalem taş levhalar böylece tüm boşlukları birleştirmeyi zemin kapsar. Çatılarda farklı yüzeyler ile bu işlevi yerine ahşap kirişler vardır (daha koyu, daha hafif ve parlak), ayrıca binanın rustik karakteri ısrar. İki puan (çatı ve zemin) her zaman akılda tutulması gereken. duvar, vazgeçilemez üçüncü bir eşliğinde. Bu durumda onlar bej yaklaşımlara beyaz bu renk aramak gibi bir boya çiğ ya da yumuşak krem ​​renklerle çizilmiş notu koymak olanlardır. En temel dekoratif unsurlar için çok fazla.

ön Salón_toma

İç dağılımı, bu esnada, görkemli başarılı olduğunu. En uzun tarafı ile L uzayda diaphanous sağ şömine etrafında bir oda, konforlu ve rahat bir kanepe ve iki koltuk Regency ile daha resmi bir oturma odası ve soldan bahçeye ardışık kapıları, ana, açılır oval yemek masası ve hasır tersiyle sandalyeler. İkincisi çevreye açık mutfak, geniş, rustik esinlenerek sürmesi tasarlanmış, kısa sopa L. aldı

Ve ben seçilmiş mobilya hakkında bir şeyler söylemeden bitmesini istemiyoruz. sehpa ve yemek de başarılarla Doğal kaplama ahşap. Rahat, yan tabloları ve dolaplar yumuşak tonlarda skated edilir. Ve off-beyaz döşemeli koltuklar,. Sadece ikiz koltuklar çizgili kumaş renk uyumu kırar. Ve böyle tarafsızlık için mükemmel bir kontrpuan olarak hizmet vermektedir. Tarafsızlık da yatak odasında empoze edilir. İşte olarak tatlı tatlı rustik dekore onun açıkça güncel hacimli, vurgulama sorumludur muaf banyo ve bazı İngiliz çağrışımı olduğunu.

Galeri, 22 fotoğraf
BİR ÜLKE EV YAPIMI DÜN GİBİ

Evin bizim için bir derstir. Böylece, iki kelimeyle, işler artık bitince bu hayatın bir görünüş etkisini elde etmek söyleyebilirim, alanda mimari ve geleneksel yapı tekniklerini kullanmak akıllıca olacaktır. İç, parlaklık olarak, ferahlık, rahatlık vardır, benim görüşüme göre, ilk hedefler. Evet evde duruyor arazi kökeni köklü dekoratif unsurlar ihmal etmeden.