duşta Colalar elinde sinek sineklik ile uyku, dükkan yandaki gelen Camela en iyi ile komşu ızgara yemek et uyan ve onların duman ... ALLAH'a şahidim olduğunu bir kamp bir yaz geçirmek asla! Emin misiniz? biz kalmak hırçınlaştırmak edebilir ve nereye gelecek yıl için yapılan rezervasyon ile yürüyüp olacak hiçbir şey yoktur nerede kamp olduğunu sana ne olur? bunlar &# 39; glampings&# 39;, cazibe ile kamp. Ve burada İspanya'nın en iyi bazılarıdır.

Kamp Miramar

Mont-Roig del Camp, Tarragona

1O1A5258

Ne olmuş terkedilmiş karavanlar, bugün için mükemmel bir seçim haline gelmiştir etmişti &# 39; Kaliforniya hayalperestler&# 39;. bağbozumu havayı restore Telefonum ve ayrıca barbekü size tam bir adımı söyleyebilir deniz kıyısı değil de dahil olmak üzere bir kameriye bulunmaktadır. Fotoğraflarınızın Instagram için bir tedavi Ve mükemmel bir zemin Aşağı gel!

deniz yoluyla benzersiz yerleri veya ışık, su, wifi, en iyi gıda ile ormanda kaybolan ...

Yeşil Yunus - Köy "Glamping Costa Brava"

Torroella de Montgrí, Girona

P1020353

Sen Belki Afrika'da Dışı ... önce böyle bir şey gördünüz mü? Kesinlikle! Ve (çıkartıcı ile mutfak dahil) tüm olanaklarla bu tiendazas Afrika lüks mağazalar esinlenerek olmasıdır. Ve ne havuz, doğru mu? Eh bekleyin! Yakında onlar daha temalı havuzları, baobabs ve hatta hayvanlar ile yeni bir su alanı açılacaktır çünkü.

Orman Günleri

Naves, Lleida

veya Orman Günleri 02 OpenTentDecking

Eğer maceracı bir ruha sahip ve doğayı seviyorsanız: hayır nokta. İdeal bir tatil beldesi Glamping çimento ve beton olan bu doğal ormanın ortasında, sizi bekliyor &# 39; türler&# 39; Tamamen bilinmeyen. İzci kamplarında esinlenerek pamuk çadır ile çayırları çevrili yeşil bir vaha. Ve komşular? Bile duyar ne de göreceksiniz! mağazalar arasındaki mesafe deneyimi superínitima yapar ve doğanın ortasında yalnız hissediyorum.

Lanzarote Retreats

Arrieta, Lanzarote

6-Eko-Yurt-Suite

Eko turizm. Bu sizin de Arrieta içinde yaşayacağınız şeydir. 15 Yurts -Mağazalar Moğol tarzı sadece güneş ve rüzgar enerjisi ile beslenirler tüm konfora sahip. Yurts Yurt Royal- -in fotoğraf konfora sahip güneş ve rüzgar enerjileri var. dışını ve havuz görmek ister misiniz? galeride alın!

Galeri, 24 fotoğraf
Ayrılmak BU YAZ 'glamping'!

Ağaç evler

Zeanuri, Bizkaia

Txantxangorria- (12)
Hayalin gerçek oluyor, değil? Eğer bu küçük ... buaffff olsaydı gidin. çok daha iyi olduğu için Sonra şimdi yararlanmak! Eğer mutlak sessizlik arıyorsanız dalları kuşlar başka bir şey duymuyorum arasındaki çünkü bu sizin seçimdir. Ve sen kabin altında geyik dolaşıp görmek gibi momentazos yaşamak ya da basit bir kasnağa ile gelip gerekecek bir sepet içinde bekleyen lezzetli bir kahvaltı bulacaksınız ...

Devam etmek Uyanık!

Çok yakın ...

M1W7985

La Les Ormes Parenthèse-Camping. Eğer hiçbir şey eksik olduğu bu merak bulacaksınız Fransız Périgord yılında şık Romantik, ülke, .... aşık ortak alanlarda, vadiler, göller ... bir rüya Büyük mağazalar.

Casa del Mundo

Tibi, Alicante

achterdeur

, Sen Boğaz gitmeyi ne rüya mı? hayır, África¿ ¿Asya senin ne olduğunu? Ok. Biz bir taş atımı hepsine sahip. Ve işte bu yerlerin konaklama her esinlenerek sunuyoruz. Balkanlarda Orijinal oyma ahşap karavanlar, bir gazebo Endonezya Afrika safari zâviye ... Bir bütün dünya Costa Blanca sahilden birkaç kilometre.

Galeri, 24 fotoğraf
Ayrılmak BU YAZ 'glamping'!

başka Dünya

Fuente del Taif, Albacete

YAY

Biz başka bir gezegende değil. Hayır Bu Castilla la Mancha güneyinde, Sierra del Segura olduğunu. orman ve çayır bir alan nereye gerçekten bir şekilde görülmesini bu eko-kubbeler şaşıracaksınız. ikinci el mobilyalarla dekore Retro-şık onlar güneş duş ve kompost tuvalet banyo ile, bitpazarları tarzına satın aldı. Her sabah mahzeninizde kapısında kahvaltı ile bir sepet bulacaksınız ve geceleri, sen iyi bir konuşma istiyorsanız, her Çarşamba ve Cumartesi harika bir yemek sunulan topluluk sundurma, yaklaşabilir.

Galeri, 24 fotoğraf
Ayrılmak BU YAZ 'glamping'!

Ne? Biz doğru, ciddi bir sorun artırdı? Bu yerlerde kadar inanılmaz, o bir tatil geçirmek için istediği yere karar vermek kolay değildir, çünkü normal. Şans seçtiğiniz ... unutulmaz olacak birini seçin olmasıdır. kamerayı hazırlayın!