iç terasta bağlanırken genişleyen sınırları söz konusu olduğunda, diyaloga açıktır. nefes almak mümkün metre ve kazanmak için mi? Bu stratejik ittifak değer.

o, oturma odası ile bağlantılı teraslar için ortak olmasına rağmen orada da bu dört vaka yemek odası, mutfak, yatak odası ... yoluyla evde farklı odalarda ekli teraslar mükemmel bağlanır edilen araştırmaların erişilir hangi. Birbirlerine yanında değil sırf Ve, aynı zamanda dekor dışında ve tersi içinden akar çünkü. Ve onlar güçlerini birleştirmesine ve toplam anlamlandırmayla için stiller birleştirin. Nasıl bu kadar iyi anlaşıyoruz bu güzel!

keten beyaz ve minderler desenli pembe çiçekli terasa açılan yatak odası. ahşap kaplı yastıkları ile Açık tezgah

Böylece şeffaflık ile başlamalıdır iyi iletişim vardır. iki boşluk, çok daha iyi bağlamak büyük kapı ve pencereler. Yani birbirlerine gözden kaybetmeyecek ve görsel geniş görünümlü içi dışına büyür. onlar bir engel olmazlar böylece ışık tonları, perdeler gibi ve açık renkler öncelik. Eğer jaluzi koyarsanız, kaburgalar daha iyi genişliğindedir. Regules gizliliğini korumak veya ışık miktarını değiştiren Yani, profilin içine yerleştirilmiş kaburgalar arasındaki boşluk, çok daha büyük olması ve dışarıya daha görsel bir bağlantı sağlayacaktır.

Galeri, 9 fotoğraf
TERAS FETHEDECEK İÇİN

Aynı kıyafet

daha bak, daha onlar olacak birleşik. içinde ve iki alanlarının güç bağlantısı dışında aynı malzemeler ve renkleri kullanma. iç ve dış aynı tonlarda Ahşap, iç duvarların beyaz renk teras mobilya üzerine tekrarlanan, yatak ve yurtdışında koltukta aynı baskılar kumaşlar ... Eğer bağımsız boşluklar gebe ve ayrı ayrı elbise varsa, bölme güçlendirilecek ve iletişim eksikliği çok belirgin olacaktır.

Tamam. Yeterince şanslı bir teras evin ekinde bir alana sahip. Ama ondan ne bekliyorsunuz? Mutfakta yanında iseniz, açık yemek olmak istiyor yoksa yemek ve gözlüğü çıkar tercih edersiniz? Eğer öyleyse, o zaman belki bir açık oda. Eğer adil metrekare ve sadece bir ortam destekliyorsa: odası veya yemek odası? Bu çok kolaydır, ancak güçlük ve çok para kaydedebilirsiniz düşünmek için biraz zaman harcamak. Her zaman değil akla gelen ilk seçenek daha oyun çekecektir için biridir.