Bu mutfak, tamamen zıt kapatmaz. Ben sosyal mekan, bütün aile, arkadaşlar ve misafirler için bir buluşma yeri haline yerine dört duvar arasında şef izole etmek istedi. Ve o yaptı!

Bu Pamuk et Bois iç Asun Anto bir projedir.

Önce ve sonra

"Önce" altı küçük oda bölümlere bir alan. Aşağıdaki: oturma odası bakan yemek salonunda açık mutfak ile yarı saydam çatı. Bir cam bölme oturma odası ile mutfak-ofis ve ışık dolu bağlar. Buna ek olarak, mutfak ve yemek odası arasında küçük bir boşluk keten tabak-çanak tutmak için bir dolap zemin L mükemmel çatılı bir bölge plakasını yerleştirmek için kullanıldı.

Galeri, 11 fotoğraf
SOSYAL YAŞAM MUTFAK ARANIYOR IS ... VE NE TANEDİR.BU!

Ne bir bar!

Yıldız mutfağı şüphesiz yemek odası hakkında uzun çubuk bölümü ipuçları olduğunu. Bu yarımada en sosyal fonksiyon masada konuşmalarımızda ipin kaybetmeden veya dışarıda aynı çubuk uçakla kahvaltı bar haline geliyor pişirme edilebilir karşılar. Öte yandan, çalışma alanı ve su alanı toplamı.

çalışma alanı üzerinde dışkı ve tavan lambaları ile beyaz ince uzun yarımada ile açık mutfakBir bar on

  • Çok yönlü çubuğu: karşı dışkı çevirmek için uçakla 30 cm'lik bırakılır.
  • Metal ve endüstriyel hava, lambalar mutfağa bir kontrpuan vermek ve yemek odasına dekoratif bağlantısını yapmak.
  • Slate duvar beyaz tekelini kıran bir, eğlenceli, pratik ve rahat bir detay.

Birlikte, ama kişilik ile

Mutfak ve yemek odası ortak bir alanı paylaşmak rağmen, bir kişilik verildi. Mutfak beyaz olmakla birlikte, yemek odası meşe masa ve tezgah ahşaptır. ahşap boyalı ve bu rustik yaşlı ulaşmak için kazınmış. Döşemeli koltuklar, planchador mobilya klasik hava bağlantısı. Ve böylece, her şey bağlanır. Her şey uyuyor.

ordinat alanı

tavana takılan zemin alan bir L. tabak ve çamaşırlar için depolama alanı ek olarak, kabin hem de bir bölge plaka oluşturmak için kullanılmıştır. Zemin seviyesinde deliklerin biri hile: için çıkarılabilir masa tahtası gizler normal dolap gibi görünüyor olsa da.