Bilirsiniz: küçük ayrıntılar en çok neyi saymak vardır. Bu yüzden her ikisi için de unutulmaz bir gün haline 14 Şubat'ta bin fikirler ve böylece ile Valentine ev için dekore düşündürmektedir. kutluyor tadını çıkaralım!

mum ışığında 1.

başarısız etmeyin! Yemeğini ya da iyi şamdanın akşam eşlik. Mum ışığında kalmak büyüleyici bir yer yapacaktır. Ve gün boyunca ... eve o gün yerleri özel bir hava vermek için mumlar evinize tüm anahtar dekore edin.

Galeri, 16 fotoğraf
14 Şubat DONATILMASI İÇİN 14 FİKİRLER

2. mesajlarla söyle

Bu uzun mektuplar vardır ve hatta kelime ve ifadeler dekor parçası haline gelmiştir. Böyle bir poster, bir yastık ya da dekoratif bir tabaka olarak, bir mesaj ile bir nesne yerleştirin. Sen eşinize bir gülümseme koparmak ve stil dekor dolduracaktır.

3. Özel bir spa birleştirin

küvet, kokular sabun gibi lezzetli havlu ve zengin detaylarla bir bankın etrafında gerçek mumlar yerleştirerek bir spa halinde banyo Transform. Sen seveceksiniz!

4. Bir kez Hygge hazırlayın

Onlar bu mutluluk Danca sırrı olduğunu söyler. Bu esenlik hissi neden ayrıntıları geçerli: lezzetli bir battaniye ve yumuşak yastıklar ile rahat bir kanepe, bazı mumlar ... atmosfer ve kalpleri gibi ayrıntıları oluşturmak fazla bilgi edinmek ister nasıl? Biz hygge hakkında size.

5. Ayrıntılar DIY

Valentine cazibe evinizi doldurmak için bile bir şey satın gerekir. galeride göreceğiniz gibi Bazen sadece ilham ve fikirler bulmak. Bir örnek: Bir kavanoz veya şeffaf camdan şişe ve küçük bir çiçek ekleyerek dize enróllale bir parça alır.

Basit ayrıntıları ama efectivos_326881

6. aletleri getirin

Sevgililer Günü en iyi çin ile kutlamak için güzel bir gün. Bazı güzel gözlük, bazı perakendeciler yemekler, kimseye enfes masa örtüsü ... neşeli bir manzara ve bir gün.

7. Nedenleri kalp biçiminde

Küçük kalp şekilli elemanlar ile süslenir. Onlar ise küçücük ve sağduyulu dekorasyon çok rengârenk ispat olmayacaktır. Bu küçük bir dolma veya kendinizi notları izin buzdolabı veya köşesi gibi, bir ev anahtarı yerine kesilmiş kağıt sadece bir parça bir sepet de olabilir.

senin misafirin özen 8.

Sevgililer Günü için, her zamankinden daha çok senin yanında her gün kim takar. Agasájalo: En sevdiğiniz yemek, özel bir şarap veya kahve ile çikolata gibi onun ayrıntıları ...

Çiçekler için 9. Bir gün

Her zamankinden daha fazla, çiçekler ile ev dekore. Sevgililer Günü için en iyi buketleri ilgili makalemize Leete. Ve orijinal bilgi: vazo kullanarak yanında, her yerde çiçekler koyabilirsiniz: içki, bir çaydanlık, bir kutu ...

Eksik 10. Bardaklar,

... ve özel günler züccaciye çeker. tablo çok daha giymiş olacak ve tost iyi olacaktır.

bantlar 11 ile garnitür

Sen romantik bir akşam yemeği takacak kutuları, minderler ya da çatal gibi küçük eşyaları süslemeleri olun.

12. ol şef

İyi bir gastronomik akşam daha iyi hediye yoktur. bakım ve sevgi ile hazırlayın ve emin başarı. Ve her şeyden önce, lezzetli bir tatlı unutmayın.

Galeri, 16 fotoğraf
14 Şubat DONATILMASI İÇİN 14 FİKİRLER

13. Pembe dokunmatik

(İsterseniz de, kırmızı veya) Ne pembe güller bu günü kaçıramam. Bu renk ve peçete, bardak veya tepsiler gibi bazı küçük parçanın çiçekler ekleyin.

14. Enchant'ın günaydın!

Sağ ayak yılın en romantik gün başlar. Nasıl Yatağın ayak ucunda çiçek ve iyi bir kahvaltı sunan?

Bu ayrıntılara ek olarak çok daha fazla fikir süslemeleri ve vermek bizim özel menü ve bu güzel buketleri kaçırmayın Valentine unutulmaz bir akşam organize etmek istiyorum.