tamam Eh, uzun bir brunch ve Foodie yaşam diliyorum. Ama kanıt inkar edemez: aperatif geri stomping ve zemin kazanıyor. Bizim için hiçbir sorun: bu iki teklif kaydoldum. Ama bugün biz yardım ancak gül arasındaki bu atıştırma özellikle dikkat olamaz.

Gerek bile özel bir şey kutlamak için. Bu atıştırmalık arkadaşlar edinmek ve pembe ve gül yoluyla tatlılık vurgulayan çok özel bir yolu baharda kutlamak için mükemmel bir bahane. Fiesta tema!

Galeri, 15 fotoğraf
YEMEKLER YENİ 'BRUNCH' IS

Nihayet hostes olsun: "Ben aşk çiçekleri, özellikle gülleri yapmak. Sevdiğim olanlar hassas ve eşsiz patina evimde mobilya gibi o eski dokunuş var eski güller vardır. Bu yüzden bu çerez gül esinlenerek olacağını baştan net oldum. Ben, masa örtüsü üzerinde dağınık yaprakları, tatlı ve tuzlu ve reçel Gül yaprakları ile böyle peynirli gibi bir madde olarak gül ve pasta fıstıklı ve suyla diğer bazı mutfak sürpriz şarküteri büyük çiçek buketi ile tablo dekore gül. "

Hımmm ... o hazırladı yedi farklı şarküteri görünümü seviyorum ve damak fethetmek. Orijinal somon ve salatalık sandviç veya ricotta, turp ve lahanası ve bresaola yumurta rulo gibi bazı tuzlu, çok hafif. Ve diğer tatlılar, iki kek, tereyağı kurabiye ve gevrek kırmızı meyveler gibi.

kekler ve kurabiyeler ile yan sehpa

Bu muhteşem hostes tabloyu giyinmiş ve gelmiştir senin mobilya ve tekstil aksesuarları antik keten ile mükemmel uyan bir palet pasta, onun oturma odası o, tabii ki, pembe dekore edilmiş renkler arasında kanepeler.

"Ben de bizim atıştırma için bir çift sahne oluşturarak arkadaşlarımı sürpriz yapmak istedim: yemek odası, tüm lüks bir büfe olarak düzenlenmiş iyi yemek, almak böylece merkezde masa seti; ve küçük bir oda, dekore hayal ben bir İngiliz çay salonu oldu. " Cuca bile antik tureens ve Rosas- ile bir vazo ile dekore etmek odanın raftan kişisel eşyalarını kaldırıldı her ayrıntıyı şımartmak için her türlü çabayı yaptı. Ve o titizlikle tüm takviyeleri -bandejas masa, tabak, çatal, testiler, ...- şekerlemeciler seçmiştir. arkadaşlarının herhangi isterseniz pasta ev bir parça alabilir, böylece Hatta bir karton kutu tasarlamıştır.

Galeri, 15 fotoğraf
YEMEKLER YENİ 'BRUNCH' IS

Herkes gelmesi üzeredir. Bu yüzden sahne boyalı pembe o son vuruş vermek mumlarını yakmaya zamanı. Kapıyı dışarı çıkmadan önce, yine yemek odası baktı. Bu bir Jane Austen romanı dışında bir şey gibi görünüyor! Atıştırmalık başlar.