Bu oyuncak, birçok renkten yastıkların doluydu ve boşa köşeleri vardı. Biraz düzen ve iyi depolama fikirleri ile, salonu başka benziyor. "Bu oda bir karışıklık oldu! Sahipleri onun oyun alanına odası dönmüştü iki genç çocuklar var. eşleşmedi dergi ve ortada kitaplar ve renkli yastıklarla, terketmiş bir göz şey vardı. Evin geri kalanı için oda açmak için, kanepe değişmeye başladı ve kullanılmadığı zaman oyuncaklarını saklamak için bir banka koymak için pencerenin altında boşluk yararlandı. Ben işte ... beiges ve ochres ve tüm yastıkları seslendirdi: oda başka benziyor. Ya da değil?".

Önce ve kanepeler, koltuklar, iki pencereli, perdeler, kirişler, ahşap döşeme, halı ve turuncu lamba ayağı ile yaşayan sonra

raflar ile yeni bir kütüphane

Kazanan depolamaya anahtar dergi, kitap ve dekoratif unsurlar depolamak giderken raflar yerleştirmek için pencerenin yanında yay ele geçirmek olmuştur ...

4 hafif raflar

Bunlar 25 cm derinliğinde ve 10 cm kalınlığındadır. Tüm raflar (30 cm bunların arasında) aynı mesafede de, düzenin bir fikir verir. Ve duvarda aynı renk boyalı, bunlar hafiftir.

Çekici ve sipariş

Anahtar hep birlikte kitap veya kareleri koymak değildir. Her rafın farklı unsurları birleştirerek, kütüphane daha cazip görünüyor.

Galeri, 7 fotoğraf
MUCİZE İÇİN, BU ODA!

depolamak için fikirler: sepetler, kutular ve gövde

Biz kontroller olarak, masaya edildi grup küçük öğelere kutularını kullandık.

dergiler için sepetler

Burada biz dergi ve daha kullanıma parçalarını guardardo: Tablo biz lif iki sepet yerleştirilen bir alt raf vardı.

Bir gövde saklamak için

Pencerenin altında biz oyuncaklar ve ekstra koltuk depolamak için hizmet veren bir banka dahil etmişlerdir. Biz daha rahat hale getirmek için bir mat koyduk.