Carmen sizin oturma odasında korunaklı gelmiyordu öylesine beyazdı. Ahşap mobilya ve rahat yönetilen değişiklik olarak rahat yeni yemek sandalyeler. "Şimdi bir zevk!"

o ışık verecek beyaz tonları seçtiğinde Carmen onun oturma odası dekore ve iyi mimariyi altını "ama ben geçirdi ve çok soğuk olduğunu düşünüyorum," diyor. , Sıcaklık vermek böyle yemek masası için destek sağlar rahat Jardin d'Ulysse gibi toprak tonları ve ahşap mobilyalar doğal kumaşlar seçin.

Fortgama bir halı alanı tanımlamak için bize yardımcı oldu. "Bu harika. Ben biri için baktım ama uzay "beni ikna edecek hiçbiri bulundu o kadar büyük ki.

yemek odası biraz yalnız olduğunu, bu yüzden biz Ikea dava ile diğer dövme sandalye yerini aldı. "Güzel, çok daha elbise artık!" Diye hayret Carmen o nihai sonucu görünce.

"I love it!", O Carmen tekrar durmadı. Ve bizi de. Fortgama halı yaşam alanında fantastik olmuştur. As rahat ve takviyeleri Jardin d'Ulysse. Ikea sandalye giyinmiş yemek odası ve kahve seti Villeroy & Boch buzlanma koyar.

Ya sen? Eve Carmen zevk gibi doğal kumaşlar var mı? Ne tür? Bu maddenin yorum bize bildirin. 

Veya 'kabine tarafından yenilenen yemek ile toplantılar' Special dönün.