kış adımda döngüsel değişim yaşandığı bahara. Bu süre boyunca yaygındır Temiz ve mağaza Böyle battaniye, halı, perde gibi gelecek yıla kadar gerekmeyecek kış mevsiminin tüm unsurları, ... yardımı ile evde bir enerji yenilenmesi için bu değişim zaman alır iyidir. bunlar Feng Shui enerji temizlikleri, Her zaman değişimin hem dönemleri olarak tavsiye edilir bizim ev boşluk satın almış olabileceğini ortadan kaldırılması veya yük yoğunluğu amaçlayan döngülerini kapatmak ve yeni projeler geliştirmek için.

bir oda temizlemek için, Feng Shui ilkelerine aşağıdaki şu ipuçlarını takip edebilirsiniz:

evin konusunda 1. koyun

tesis ve nesnelerin hem durumunu ve çalışmasını kontrol edin ve kırılmış veya zarar görmüş bir şey onarmak.

2. Sipariş ve yakınlık

her nesneyi saklamak için ideal bir yer bulunduğu veya benzer enerjiye sahip bir yerde nerede kalmak için mümkün olduğunca yakın olacak. Örneğin, odasında kendisini battaniye tutmak için pozitiftir. Ancak, salon, banyo ya da kilere koyun olmaz.

3. Önlemek odaları depolama

Yani, sadece depolama için kullanılan bu odalar olduğunu. Onlara tutmak herşey indirilecektir veya durgun enerjiyi batırılmış olması. Bu alanlar için öneri böylece "sıkışmış" yerleri haline gelmelerini engelleyen bir kullanım bulmaktır. Bu nedenle, demir, dikiş odası veya oyun alanı bir alanda bir okuma veya gevşeme reconverted edilebileceğini odası kullanmayın. enerji canlandırıcı ek olarak, evinizdeki faydalanabilecek alanın kazanacaktır.

Galeri, 10 fotoğraf
Feng Shui ile evinizin TEMİZ ENERJİ

4. Depolama evet, ama anlamlı

İyi temiz ve düzenli olmalı ve bu ilişki tutmalı yatağın altında nesneleri saklamak durumunda: çarşaf, yorgan, yatak örtüleri .... Bu ayakkabı, bagaj ve elektrikli aletler tutmak, hem de manyetik alan deforme tavsiye edilir, enerji kendi yatak tipine (yin) ile ilgili nesneler değildir.

5. iyice

Enerjik temizlik içten dışa, derin fiziksel temizlik eşlik eder: Eğer dış ve yüzeysel de sonuna kadar tavan araları ve dolaplar altındaki başlamalıdır. Temizleme küresel olmalıdır, sadece sezon kendisi söyledi. canlı müzik eşlik edebilir temizlik zamanı ruh halinizi yükselip evinizdeki her oda için titreşimle.

6. Bütün bir

Involucres önerilir yenileme enerjinin bu aşamada ailenin üyeleri, böylece herkesin yer inceleme ve kişisel eşyalarını ince ayar. Bir işleme döngüsü ve sağlık duygu parçası, olumlu sırasını bulmak için temizleme işleminin anlamını anlamak önemlidir. farkındalık ve değişime istekli eşliğinde süreç kesinlikle çok daha etkilidir.

7. Sahumerio evi temizlemek

Fiziki temizliğin ötesinde, aynı zamanda bir ruhani temizlik yapmanız gerekir. Eğer yeniden düzenlenmiş nesneleri ve her şey temiz ve derli toplu bir kez Bunu yapmak için, bir temizlik tütsü veya tütsü geçebilirsiniz. Bu, ruhani varlık, ne olmadığını temizleyin. Sen, sen bu temizleme işlemini gerçekleştirmek ister özünü seçebilir sandal ağacı, mür ve biberiye tavsiye ediliyor. Eğer tamamlandı kez sahumerio Eğer tüm enerji girdileri akışı ve evinizi yenilemek için bir süre tüm pencereleri ve kapıları açılmalıdır. Aynı zamanda tüm bu yenilenme eşlik edecek bir dakika musluklar açmak için tavsiye edilir. Erken ertesi gün sabah en temiz havayı yakalamak için yine bu havalandırma yapılması tavsiye edilir.

8. mükemmel kapatma

Son olarak, pozitif enerji ile evinizi yeniden, sevinç ile doldurmak aileniz ya da arkadaşlarınızla bir parti ya da kutlama organize etmek önerilir. Bir öğle veya akşam yemeği düzenlemek ve ev tazelik ve canlılık katkıda sevdiklerinizle kendinizi çevreleyebilir.

Galeri, 10 fotoğraf
Feng Shui ile evinizin TEMİZ ENERJİ

Eğer Feng Shui dünyasına adım başlatılan adım almak istiyorsanız buraya başlayanlar anahtarları. Pozitif enerji ile evinizi doldurmak ne kadar kolay bak.