Hareket epik geliyordu ve ülkenin güneydoğusundaki Troyes, Saint-Rémy-de-Provence Paris'in doğusunda Fransa'ya genelinde mobilya, iki çocuk, bir köpek ve bir kedi, yarısı yüklendi. "Biz onun hayatını değiştirecek ve daha sıcak bir iklimde, çocuklarımızla daha çok vakit geçirmek istedik" Myriam Fourton, tarihin üçten fazla yüzyıllardır bu duvarlı güzellik sahibi diyor. Evin Saint-Rémy merkezine yakın, Şehir kartpostal impresionistlere ve turistlerin artık milyonlarca onların izinden her yıl kamaştırdı.

karşılamak için tasarlanan

"Bu bir misafirhane ve bej duvarlar ve mobilyalar ile Provence tarzında redecoramos Fas esintili veya marangozdur ve onun atölye yandaki kurmuş Louis alanı, kocam, tarafından yapılan. Evden yönetmek ve serada sanat sergileri düzenlenmektedir. " içtenlikle için, yemek odası ne kadar hazırlıklı görmek için şömine, Myriam onun krep, waffle ve ev yapımı reçeller hizmet veren büyük bir yuvarlak masa ve açık mutfağın önünde rahat koltuklar vardır. Üst katta iki misafirler için yatak odalarının ve başka kanat, evde bulunmaktadır. Bahçede ayrıca pişmiş toprak zemin, ahşap panjurlar ve rustik yorgan ile beş konuk evler vardır. Bakım gül bahçesi ve çardağın altında büyüleyici köşe onlar yeni bir hayat başlamıştır bu ev için Myriam ve Louis aşkını süzgeçten geçirin. ev Dolap ve çocuklar sonra yaptığı iki kez gerçekten aşık adlandırılır Neden: "La Maison de Hattı" ve "L&# 39; Atelier d&# 39; Hector".

Yeni Hayat: dünyaya açık bir ev

Eski Konukevinde yatak ve kahvaltı iki yatak odası ve bir pergola ile merkezi bahçeye bakmaktadır beş bağımsız evler ve bir ana taş ev evler yeni "Maison de Hattı", haline gelmiştir sera.

Duyurular: Mutfaktan yemek odasına ve salona

Geniş açıklık geniş bir ortak alan misafirler pişirme keyfini çıkarmanızı sağlar oluşturarak, mutfak ve yemek odası iletişim kurar. Büyük bir ada ahşap kafes kapı ve kitaplıklar, aynı nötr tonlar ve narin klasik bir tasarıma paylaşan iki boşluk sınırlandırır.

Yatak odası: kumaş ve boya ile oynamak

Yatak odaları evin geri kalanıyla aynı incelik ile dekore edilmiştir. başarmak için kapılar duvar eşleştirmek için bir krem ​​tonda leylak ve antika mobilyalar (yatak başı, yan Masalara) boyanır. kumaş ve çiçekli yatak örtüleri ile, sonuç daha romantik olamaz.