Bu uyumadan zamanı! Küçük ev için her zaman iyi bir haber değil, ama yaşlılar için günün tasavvur edilemez zamanlardan biri. haklı bir dinlenme hakkının daha iyi bir şey olduğu için mi? Evet, bir, zevkli, rahat ve şık bir yatak odası tadını çıkarın. Bu çifte ödül!

Yani, biz tek odalı dergisi dönüştürmeye mobilya, aksesuar ve detayları anahtarın bir seçim yaptık yüzden. Evet, bu sefer hayal biraz dur oynayan ... ve nihayet bu hayallerini gerçeğe başlar. Ve Privalia gevşeme kafana kaçırmamalısınız üst parçalar ile çok kolay hale getirir. Bunlar hak yatak odası için temel ilkelerdir. Tatlılar ve şık rüyalar!

Galeri, 13 fotoğraf
TATLI (ve şık) RÜYALAR

yatak takımları ile süsleyin

Çarşaf, yorgan, yastık ve kadran da yatak odası dekore etmek olan bir tuval vardır. Ve biz bir nötr renk dekor seçip yatakları verirsem? böylece yatak bak sezonu değiştirmek veya hissettiğiniz zaman beğenebilir, çünkü çok iyi bir seçimdir.

gece ışıkları

Biz doğru aydınlatma anahtarı olduğuna ısrar ediyorlar. Ve yatak odasında, hatta daha fazlası. Genel aydınlatma ek olarak konsolun üstüne ve başucu sehpası üzerine bir lamba gibi nokta ışıkları düşünmek esastır, bu yüzden yatakta okuma, rahat bir atmosfer oluşturmak istediğinizde ...

00361530 O

Eğer bunu gereken yere ışığın doğrudan odak sunabilir ve çok daha rahat olacak, böylece: Lamba komidin yönlendirilebilir veya çok daha iyi eklemlenmiş ise.

Mobilya Nightwatching yapma

gevşeme Dünya: Paralel bir boyut girme gibi bir şey olmalıdır yatak odası girin. beyaz hantal öğeleri, ahşap, dokular çok sayıda ... Ve neden Sakin sesleri değil tatlılık bir ipucu? Commodes, beyaz veya açık gri ahşap gibi yumuşak renklerle kazınmış veya boyalı rustik Oldukça iyi tabloları ve çekmeceler bu rahat bir atmosfer yaratır. Buna ek olarak, mobilya bu tip yatak odası hem yetişkinler hem de çocuklar uyuyor.

Çocuklar için bulutlar halı dolaşırken

çocuklarının gömülmesini çekici bir sır değil. Ne oynamak zorunda? zemin. Ne Yorgunum? zemin. Dolayısıyla halı en iyi müttefiki. kışın ve ısı soğuk izole yanı sıra, halı Privalia bu seçimi en lezzetli ve ihale bulunmaktadır. Yıldızlar, bulutlar, açık renkler, pastel pembe ... küçük olanlar odasında kaçırmamalısınız pratik ve şirin bir dokunuş! En iyisi: Evde çamaşır makinesinde yıkanabilir. Onları kim karşı koyabilir?

Galeri, 13 fotoğraf
TATLI (ve şık) RÜYALAR

Eğer bir uzay dergisinde sizin veya çocukları dönüştürmek için şık yatak ve ilham sürü Privalia iyi bir seçim bulacaksınız hangi galeriyi kaçırmayın.