?! Nasıl!? Sen teras var ve sadece birkaç ay zevk? Birinin daha az şanslı duyarsan çünkü Dikkatli olun, olabilir senin &# 39; kaplar&# 39;. Tamam, sen tüy ceket ile ayrılmak ve kar altında hissediyorum ama sen bahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında da teras hale getirmek için bazı fikirler var söyleme (içten ve dıştan gelen!).

Ve unutmayın: Bahar geldi! Yani tek bir saniye israf ve teras geliştirin yoktur. o "Olumlu hava başlattığınızda Ben yaparım" riskler çevirmek "Neredeyse yaz boyunca beni tahrik var, gidip henüz ayar teras bitirmedim". İşte teras bütün yuvarlak keyfini ipucu.

1. Coldproof ve ısı

Aynı mobilya, çeşitli aksesuarlar, özellikle minderler ve ekoseler. Sadece bu değişiklikle ne olursa mevsim terasında ömrünü uzatabilir. Bahar ve yaz aylarında, keten veya pamuk ve ısıyı tutmayan açık renkler gibi dokuma kumaşlar heyecanını seçin. Ve soğuk, yün, nokta ve hatta saç kumaşların sıcaklığını arayan. Bir düşünün: güneşli günlerde, dışarıda kahve sahip duramazlar.

Galeri, 10 fotoğraf
10 IDEAS TÜM YIL terasın keyfini

Soğuk aylarda 2. Çiçek ve ayrıca renk

Nerede tek şey çiçekler bahar olduğu yazılır? Kamelya, lantana, kadife çiçeği, alhelís, düşünceler ... I will yağmur günlerde sevinç. Bu bitkiler kendi parlak renklerle soğuk sezonunda dışında giyerler. renkli tencere koyun ve bir çarpıcı ve kendinden emin bir set oluşturacağız.

3. ayın ... ve mum ışığında Enjoy it!

Mumlar çok hoş bir atmosfer ve samimiyet büyülü bir atmosfer yaratarak, sıcaklık ekleyin. meşaleler, fenerler, şamdanlarınızı veya şamdanlar Ayakta ... Her iki seçenek de iyidir.

dışında mumlarla candleholders detayı

En önemli şey, farklı bölgelerde bağlı aydınlatma noktaları oluşturmak için gruplar halinde yerleştirmektir. kazaları önlemek için dışarıya güvenli şamdanlarınızı seçmeyi unutmayın. Ve sıcak aylarda sivrisinekleri uzak tutmak için bazı citronella koymak unutmayın!

4. ihtiyaçlarınıza görünümü

"Tabii, ama benim teras, karşısındaki binanın gri duvarını bakan "diyorsunuz. Problem yok. bir kafes yerleştirin ve bir duvar görmeyi bırakmak sarmaşık ve begonviller gibi bir tırmanma bitki seçin. Tabii ki, bir süre büyümeye beklemek gerekecek. Başka bir seçenek onlar çok cesur ve neredeyse hiç bakım gerektirmez, bambu.

5. Bir soğuk dışarı haline dönüştürmek

Ve mobilya ile dağıtır! Anahtar herşey zemin seviyesinde olur terası, stil chill out yaratmaktır. Eğer müzik dinlemek ya da arkadaşlarınızla keyifli akşamlar geçirebilirsiniz yalan nerede şilte ve farklı boyutlarda yastıklar çok koyun. minderler iyi bir alternatif bir tablo olarak kullanın veya oturabilir çünkü -büyük Poufs, küçük, yuvarlak, ...- kare vardır. cevapsız olamaz diğer öğeler fenerler, kilim doğal lif veya ahşap yalınayak gitmek ve bırakmaya otsu bir alan bulunmaktadır. Eğer bakım farkında olmak zorunda kalmak istemiyorsanız, bir yapay seçebilir. M2 satılan ve orada doğal, yeni tasarımlar gibi bir şey değildir ve vermek rağmen hüner rahat ve yumuşak bir dokunuş olduğunu. Leroy Merlin size 14,90 € / m2 den ev tipi kullanım için bunları bulacaksınız.

güneşlenmek ve gölgede için 6. ...

Eğer sonbahar sıcak çikolata bir ekose ve hoş bir kış öğleden ile okumak, ilkbaharda çiçek izlemek, yaz aylarında bronzlaşmak yalan bir köşe oluşturun. Bir hamak veya bir sandalye en rahat seçeneklerdir. Ve doğal lif özel bir sıcaklık vermek unutmayın.

Terasta hasır sandalyenin Semitoma

7. otlar büyütün

Fikir büyümeleri ve daha sonra bazı "fayda" vermek nasıl görmekten keyif olmasıdır. Bir köşe seçin ve dört ya da beş tencere içeren bir tablo koydu. Lavanta, kekik veya fesleğen, taze bir koku getirmek ve gelip dinlenmek için davet ediyoruz. Ayrıca yemekler garnitür kekik, nane ve maydanoz büyüyebilir.

Bir plis plas sırayla 8. Herşey!

Zaman teras toplamak için geldiğinde ev içinde bin bir yolculuk yapmanın anahtarı kaydetmek yardımcı olacak bazı mobilya sahip olmaktır.

hasır gövdenin Detay iç yastıkları ile açmak

Bir gövde, küçük dolap, depolama ile bir tezgah ... yaz ve kış hem de minderler, mumlar ve hava kalırsa zarar görebilir şey içeride tutar.

9. Bakım? asgari

teras az daha iyi bir iş vermelidir. , Zevk için örneğin, size bitkilerin sulama, saat esir eğim tutmak için değil bir yer olmalı. Eğer otomatik sulama yüklerseniz bu anlamda, Tatile bile, sulama tesisleri endişe durduramaz. en pratik yılın her anı sulama ayarlamak için programlanabilir olmaktır. Ve mobilya? güneş, soğuk, rüzgar ve yağmur ise her gün, onları bozabilir. Eğer katlanır seçerseniz Kullanılmadığı zaman parçaları daha kolay saklayabilir.

Galeri, 10 fotoğraf
10 IDEAS TÜM YIL terasın keyfini

10. Her zaman barbekü için oda var

Izgara sebze, ızgara et, ızgara balık ... emin sen hazırlamak yemeklerin düşünme salgılamak yapar! Eğer iş için alan yoksa, endişelenmeyin: ücretsiz gaz veya tüm boyutları ve fiyatları modelleri elektrik vardır. Her durumda, dumanlar Afiyet olsun ... eve girmek ne de sorunlardan kaçınmak için komşuları rahatsız ve yok yere bir köşeye koyun!